Knjiga za preporuku...

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Zvonimir Popović : " Švedski tigar "

svedski_tigarc38.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2010
Poruka
23
Na obali reke Pjedre sedela sam i plakala
Autor: Paulo Koeljo

Uzvišena i jednostavna ljubavna priča, takođe je i svetski bestseler.
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
169
Kužiš, stari moj - Zvonimir Majdak
Kvaka 22 - Džozef Heler
Druga knjiga Seoba - Miloš Crnjanski (ovu samo ako ste pročitali Seobe)...
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Za ljubitelje norveške književnosti, preporuka Johan Bojer : " Krivac ". Izuzetna knjiga, govori o jednoj porodici i svim životnim iskušenjima sa kojima se susreću i bore. Odlična psihološka analiza svih ličnosti u knjizi.
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
0
ZABRANJENO SECANJE​
1998. god u ilegalnoj bolnici,koju su koristili pripadnici UCK-e (oslobodilacke vojske kosova) pronadjena je oprema koja se koristi prilikom transplatacije krvi iz vene u venu.....
Da li je od kidnapovanih ,prvenstveno, Srba, Crnogoraca, Roma, Goranaca i ostalih nealbanaca 1998god, uzimana krv do zadnje kapi da bi se davala siptarskim ranjenicima(pripadnicima UCK-e) i na taj nacin su siptare spasavali srpskom krvlju.
Slavko Nikic autor knjige "Zabranjeno Secanje" je i sam ucestvovao u upadu i pretresu te bolnice.Pise kako je saznao za sta se koristi ta oprema.
Procitajte to i jos mnogo toga, sto ce vas ostaviti bez daha u knjizi "Zabranjeno Secanje".....
ispovest "Mozda"​
Koliko su hrabri i kako su se branili od optuzbi siptarski banditi,procitajte u knjizi Slavka Nikica koji je kao dobrovoljac rat na Kosmetu proveo zarobljavajuci zive teroriste,koji su pokusavali da se domognu Crne Gore bezeci, pored jezera Gazivode, od onoga sto su pocinili.
Slavko Nikic na celu jedinice,sa iskustvom starog operativca u tome ih je sprecio. Procitajte u knjizi "Mozda"
Knjige se prodaju u kompletu(cena je 1000din,placanje pouzecem),koji mozete poruciti na mail zabranjenosecanje@gmail.com ...
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
58
Slazem se da " Lovac na zmajeve" - haleida Hoseinija ostavlja bez daha.preporucila bih
" Biblija otrovne masline" - Barbara Kinsolver
" Moze i bez kavijara " - Johan Mario Zimel i NARAVNO ANDRICA, narocito " Na Drini cuprija".
 
Natrag
Top