Knjiga za preporuku...

Član
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruka
0
da li neko zna gde se moze skinuti knjiga Jelena 93 ili jelena 2001
vec duze je trazim ali nemogu naci?
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2009
Poruka
12
Preporučujem

Tuđinka - Dijana Gabaldon

Upravo sam je pročitala, izuzetno zanimljiva i ako volite temu putovanja kroz vreme potražite je, izdavač je Potralibris...
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
22
knjiga za preporuku

Patriša Kornvel zaista piše napete knjige koje (Telo kao dokaz,Sve što ostaje,Okrutno i neobično) i svaka njena druga knjiga su za mene bila dela koja sam pročitao u dahu...
Irvin D. Jalom "Lečenje Šopenhauerom" knjiga do koje sam došao tako reći slučajno jer sam tražio na preporuku drugo delo istog pisca (Kada je Niče plakao) i ostalo mi je samo da je od srca preporučim svima...
Džozef O Konor -Trgovac (napeta, neobična, dobra knjiga..)
Margaret Malantini -Ostani tu je veoma dobra knjiga
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Uf.
Citajuci knjigu"Veronika je odlucila da umre" sam dozivela na nacin na koji nisam ni jednu knjigu do tad.Da li je to katrza ili ne,ne znam.Ne umem da opisem osecanja koja sam dozivela,ali je knjiga svakako ostavila najjaci pecat do sada.
 
Član
Učlanjen(a)
12.07.2009
Poruka
1
Obavezno pročitajte Hoseinijeve Lovac na zmajeve i 1000 čudesnih sunašaca (obe, pošto su povezane).
Fantastična priča o ratu, ljubavi, prijateljstvu koja će
i onim najtvrđima natjerati suze na oči.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
28
Predrag Sekulic - Harem. Odavno nisam procitala bolju knjigu pisca sa nasih prostora. Veliki spoj istorije, kulture, tradicije, obicaja, ukupne psihologije naseg podneblja (Balkan). Po dubini emocije, moze da se poredi sa knjizevnim djelima nasih najvecih knjizevnika...
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
12
PROROK-PROROKOV VRT Halil Dzubran

Ko voli Andrica, sigurno ce mu se dopast i Dzubran.
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
19
David Albahari - Mamac, Gec i Majer
Branislav Glumac - Zagrepčanka (po knjizi je rađen film "Pogled sa Ajfelovog tornja", mada knjiga je daleko bolja)
Haruki Murakami - Norveška šuma, Južno od granice zapadno od Sunca
Čak Palahnjuk - Zagrcnuti,Preživeli, Borilački klub (po romanu "Borilački klub" je snimljen istoimeni film, inače sve tri knjige su ludačke)
Marko Vidojković - Kandže
Anita Dajamant - Crveni šator

Bolje da ovde stanem, već sam se zanela :)
 
Natrag
Top