Knjiga za preporuku...

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Jedna preporuka: Arčibald Rajs-Čujte Srbi, čuvajte se sebe! Kratka knjiga, koju bi svako trebalo da pročita...
 
Član
Učlanjen(a)
21.12.2009
Poruka
1
pridruzujem se forumu, na mojoj omiljenoj temi, pa da ne ispadnem prepotentna sa gomilom naslova koji mi ispunjavaju slobodno vreme na kvalitetan nacin, evo nekoliko, neprevazidjenih knjiga:
Stiven King Talisman
Egiptologija, Zmajologija, Gusarenje-izuzetna izdanja Mono i Manjana...
Ducic Blago cara Radovana
sve od MEse Selimovica
zabavno mi je bilo citati i Sumrak sagu ali i novi roman Stefani MAjer Domacin, volim i Ketrin NEvil, od Osmice do Proracunatog rizika, Teri Praceta i svet o Disksvetu...MArkesa i 100 godina samoce, Kapora i Ivu Andrica ...od naucne fantastike do beletristike i proze...samo da se cita...
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
5
Po meni je ubedljivo najbolji serijal Stefane Majer. u jednom dahu sam procitala sve 4 knjige...

Lovac na zmajeve je takodje prelepa knjiga,kao i Ostrvo - Viktorija Hislop
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Iz edicije Ljiljana Habjanović Đurović preporučuje, ja preporučujem vama knjigu "Papa Jovana", nisam zapamtila pisca ali je knjiga savršena!. To je istinita priča o jedinoj ženi koja je bila Papa. Prvih 10 strana gde sveštenik bije ženu u ime Boga... Mislila sam da posle nabijanja malog Radojice na kolac u "Na Drini ćuprija" nema ništa jezovitije... Prevarila sam se... Odlična knjiga!
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
2
Jedna od mojih najdrazih knjiga je "Hajduk Stanko" od Janka Veselinovica. Svima preporucujem da je procitaju...
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
4
Saga Sumrak,odlicne 4 knjige ,tj.5knjiga...nisu samo za tinejdzere.
Preporucujem.
 
Natrag
Top