Klonovska je tuga...........

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
..............pregolema ban na niku a rezerve nema.


Interesuje me jedna stvar, zasto pojedini ljudi sa ovog foruma prave klonove?

Da li je to puka dosada?

Zloupotreba?

Ili kukavicluk da pod pravim nikom iskazes svoje misljenje.


Razumem da nekog banuju zbog necega pa da napravi klona i da se opet uloguje. Nisu mi jasni oni sto imaju po 3-4 klona ovde zbog provokacija drugih korisnika.Mada je najgore kada ljudi sa statusom zloupotrebe to (iskustvo sa drugih foruma, ne znam kako je ovde). Mozda tako lece frustracije ili nemaju svoje ja. Interesuje me vase misljenje?yes3:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
stvarno ne znam drugarice moja..cisto da nam ne daju mira nikad..ali nikad..mislim da im to provociranje ne ide u prilog..ponekad se iznerviram toliko uhh ..ali vise necu..od sad samo kuliram..neka radi ko sta hoce..dok mu je dozvoljeno i dok moze..valjda ce i njima dosaditi vec jednom da iz zbunja zaskacu..s ledja i na kvarno..:fool:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mozda tako lece frustracije ili nemaju svoje ja. Interesuje me vase misljenje?yes3:vorred:

Ovo je gadna stvar ako na ovaj nacin lece takve stvari. Moje misljenje?

Pa, ne znam ja svoje frustracije resavam sexom, petnest minuta zestokog sexa svakodnevno resava i najdublje frustracije. I to je bolje nego da se na drugome izzivljavam, da vredjam i da ponizavam sve ostale samo zato sto sam ja neizzivljen.

Iskreno, cudi me na sta su sve ljudi spremni ... Iskreno, nisam ni slutio da bi to neko ikada uradio kao sto jos uvek ne razumem svrhu zasto bi iko to radio ... I kakve koristi od toga uopste ima ....
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
U principu to je bolest svih foruma ne samo ovog. Najgore je sto su zapostavili svoj RL (ako su ga imali) i sve prebacili na ovaj virtuelni svet.

Forum je za mene zabava i razonoda gde se susrecem sa raznim ljudima. U principu smo sami odgovorni za svoje postupke i sami odlucujemo sa kime cemo da komuniciramo i koliko cemo postati prisni sa pojedinim forumasima. Najgore je kada se to poverenje izigra i zloupotrebi.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mozda si ovu temu trebala postaviti u slobodne diskusije forumu jer ovde retko ko da ce da je vidi a po mom misljenju, trebalo bi ....
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Primetila sam klonirane klonove,ali nije nick ono sto ih cini,vec ono sto postuju,tako da posle par postova vidis ko je ko.Neki ljudi jednostavno ne znaju kad je dosta.A ne zamaraju se da se zapitaju zasto su u toj poziciji.Sada ce od takvih koji ce eventualno procitati ono sto sam ja napisala uslediti smeh,ali onaj kiseli,kad ne smes da priznas sebi da nisi u pravu vec po cenu svega nastavljas i nastavljas.Kazu psiholozi da sa nedokaznom decom treba postupati tako sto ces ih ignorisati,verujem da je i ovde takav slucaj,daklem-ignore.
 
Učlanjen(a)
21.06.2010
Poruka
52
Evo tu ima sve o njima,babu im klonersku:comando:
clonewars_galaxydivided.jpg
 
Natrag
Top