Kletva....

LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
ovo veze nema sa temoma...i sramota je prosto..bilo čije duhovnike izvrgavati ovakvoj komediji...neka svako očisti ispred svojih vrata pa gleda pred tuđa..ovde se izgleda ne može postaviti tema a da se vodi jedan kulturan dijalog..ili razgovor..da se podele mišljenja bez vređanja...ne znam ko sve ovo kontroliše...???
U pravu si seheresada. Ovako izvrgavanje ruglu sveštenika (bilo koje vjere), uvredljivo je i nepromišljeno, jer se ovim ne vrijeđa samo sveštenik, nego i mnogobrojni vjernici koji vjeruju i koji poštuju sveštenstvo. Nisam obrisao ovaj post, jer on govori dosta o onima koji su ga kreirali, kao i o onima koji to sada eksploatišu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
4
Pozdrav

Postovana braco ovo sto se nalazi na ovoj stranici je stvarno sramota. Ismijavati jednog velikog pravoslavnog vladiku ili cak bilo koje druge vjere nije u redu a kamo li svoje. Mislim da bi bilo posteno ove klipove i nedostojne tekstove izbrisati jer ako mi ne osjecamo sramotu onda nismo dostojni da se zovemo Serbian forum. Hvala unaprijed i pozdrav svima....
 
Natrag
Top