Klasična muzika

UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.467

na ovu stvar nemam(o) komentare,


ova druga je ista ona gore,ali neki naš tip pisao o Vltavi

"Бедрих Сметана симфонијска поема "Влтава" из циклуса "Моја домовина" са одговарајућим фотографијама и пропратним текстом за боље разумевање композиције"


Aj ćao od klasikmanijaka,Vanje i Sanje........sutra nešto drugo.........
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.467


pozdrav od nas dve.....sad nam ćale reko da će nam napravi nalog,da više ne stavljamo na Kaćin nalog....e da i pozdrav uz neprevaziđenog Giuseppe Verdi-ja,i dobro vam jutro........
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.467


kad smo ovo pustili,Maja rekla "brate kad ovo nisam čula,Mocart",a ćale reko da je Betoven..........kladili se u Bajadere,eno tate ode u Maksi da kupi bombonjeu.......aj ćaos,za danas dosta
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.467


imamo neke drugare iz nemačke italije i rusije,pa nismo uspeli danas da "spamujemo",tata nas zove spamerke.....sad smo slušali sa rusom ovu stvar....ja se raspametila,imate jedan veliki :give_r: od Vanje,apozdravlhjaju vas Tobijas (nemac) Andreja (italija) i naravno Petar (rus)..........iliti čajkovski,tako smo ga zvali u Parizu.......
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.467



samo jedno,čovek genije,list......sve piše u klipu.....pozdrav od spamera......tražimo još jednu.....da ispunimo kvotu :give_r:
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.467
tata reko kako slušamo NEKU kineskinju ceo dan


a ja mu rekla-obrati pažnju na rad prstiju......pozdrav od Sanje i drugara
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.467

nije nas bilo pa malo duže vreme,imamo probe za neku svirku,a sinoć išle da gledamo čika "zubu" mehtu....naravno sa Majom,ostali su operisani od klasike....i naravno još smo tamo na kolarcu,mislima....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.629

dalekih '80-tih na BG 202 petkom je bila emisija dragstor muzike,tako nešto,i ispunjavali su želje slušalaca,ovo sam tada čuo i NIKADA više,ali je ovekovečio na nakimiči deku,maxell kaseta.....i čuvao je mako oči u glavi,ni pokojna Tamara nije smela da je pipne bez mene....mislim da sam je svojevremeno postao na ovom delu,ali.......kad sam klincima pustio,kažu nikad čuli,reko izvodi neki japanac,ma odam zvali u Tokio neku Šjoto.....i poslala im tri linka


(冨田 勲, Tomita Isao, 22 April 1932 – 5 May 2016)


prvo,tip je umro,ne baš davno,i kaže mi ova mala iz japana (10 godina) da je samo taj album snimio,i naravno ostalo je je legenda,kaže naći će snimak,ne obećava,kad je imao premijeru davne 1979,u Tokiju se smenjivala godišnja doba u toku pesme,kao,japanci čudo........




e da




sarajevo '84





nisu mi verovali da su dobile sve šestice


aj laku noć

morao dvadeset puta da postam,ovo je najbolja verija sa olimpijade,tad je VHS bio car.....ovi moji to ne mogu da shvate,ali đuska je.......sve šetice
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top