Klasična muzika

UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.468


imate pozdrav od Vanje i Sanje,došle iz Pariza,oko šest,i ovom kompozicijom da pozdrave Crvenu i da joj se zahvale za sve što su našle za klasičnu muziku na PDF-u muzičke diskusije

PS ovo im je bila obavezna stvar na polaganju.....i naravno prošle obe,Vanja fagot a Sanja flautu......

aj laku noć pisaće ćale kako je bilo......a bilo je super (obe su oduševljene)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.680


Dobro jutro od Vanje,Sanje i tata Baneta...........nije baš za jutarnjo buđnje,ali,uz jutarnju kafu ili čoko moko (ko šta pije) super


Biće još ove mjuze.......
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.680


ovo su jutros pustile Vanja i Sanja,i rekle mi da pročitam jedan komentar na youtube.......citiram


"If this guy doesn't come to my funeral, I'm not coming either"

a inače o samom izvođaču nemam reči.....genije.......pozdrav od bakija i njegovih klasikmanijaka........


o izvođaču i o mestu izvođenja.....

"Johann Sebastian Bach's Toccata and Fugue in D Minor BWV 565 played by organist Hans-André Stamm on the Trost-Organ of the Stadtkirche in Waltershausen, Germany."
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.468

pozdrav od Vanje i Sanje,ovo smo slučajno našle,mislim uživo.......ćale nam kazao dnevno jedan eventualno dva klipa......pozdrav svima
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
24.03.2015
Poruka
5.468

pozdrav,znate od koga,tata kaže da bolju verziju od ove nije slušao rapsodiju u plavom (prva ploča koju je kupio pa da kažemo klasična muzika)ali ploča se ishabala,nema šanse da je pustimo na gramofon,pa sele ja i Vanja i na YT nađemo,tata bio u gradu,i kad se vratio,mi odvalile njegovo pojačalo,gruvalo do treće kuće od nas,naravno raspametio se (čak se čuje i krckanje ploče)..........aj pišemo se,sutra neka nova klasična mjuza i naravno

:give_r: za ljubitelje klasike........ i CRVENU........
 
Natrag
Top