Kladionica posvecena World Cup 2014

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Za veceras, jedini dan u prva dva kola gde se igraju cetri meca, dve grupe..
Kolumbija-Grcka 2pp 2+, ndp je isto realno
Urugvaj-Kostarika, mala kvota na urugvaj, ne isplati se, moj predlog da se spoji sa manje kornera, granice su slicne i sa manje kartona osim ako je 3 granica u nekoj kladionici i to je vec solidna kvota
Engleska italija, u glavu 1:1, prelaz bi mogao biti 2-x ali to je dosta rizicno, kad italijani igraju sve je tesko pogoditi..mozda golove 2-3..ja tu utakmicu necu igrati vec uzivati u samom fudbalu
Obala Slonovace Japan, jako zanimljiva utakmica, prednost Obali Slonovace, znaci 1, ovde se moze staviti vise kartona i 5+ izmena na mecu, kad se spoji dobra kvota
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ajde da probam jos jednom :)

Kolumbija - Grcka 1
Urugvaj - Kostarika 1
Engleska - Italija X
Obala Slonovace - Japan 3+ ( golovi )
Ma slobodno pisi, pa kad bi se svaki dan dobijale pare na kladionici, pa koja bi kladionica radila?
I nek se ukljuce i drugi clanovi, sledeci world cup tek za 4 godine. Svaka cast za Cile sinoc, opet ako veceras Japan dodje ovo za golove, moj naklon
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Ma ja to onako , iz zabave pisem , testiram se ... Kada sam bio mladji onda sam se kladio ... Zanimljiva je ideja ovo , deliti misljenje o utakmicama i rezultatima sa prijateljima ovde :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2013
Poruka
34
Da se javim i ja :D

Što se tiče današnjeg dana, evo ovako...

Švajcarska - Ekvador : mislim da su Švajcarci favoriti, prvenstveno zbog maestralnog trenera. Zato čist 1 ovde :)
Francuska - Honduras: Francuska je Francuska i uvijek će biti, al' i Honduras je jeb*n. Ovdje će biti 3+
Argentina - BiH: Na kraju poslastica za razmišljanje. Mogu Zmajevi iznenaditi, pa da rizikujemo, evo jedna 2 :)

Da pitam, pogađate li na fb u onim nagradnim igrama rezultate mečeva pa što se mogu osvojiti nagrade, tipa dres, lopta i slično? :)
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
@SG97 slazem se sa tobom, Svajcarci imaju bolji tim i strasnog trenera, 1 cista, moze hrabriji spojiti da ekvador ne daje gol
francuska slaba kvota na francuze, bolje igrati vise golova u drugom i spojiti da ce gol dati benzema
argentina-bih, uz svo duzno postovanje ostalih strucnjaka, ja ovde stavljam kako je rekao Marijan, 1;1 rezultat i mislim da ce tako biti. Svoje misljenje da ce arg tek u 2. i 3. kolu dati po 3 komada..inace imate u specijalu arg da da vise od 5 gola u tri meca, kvota je 2.00
Da se javim i ja :D
Da pitam, pogađate li na fb u onim nagradnim igrama rezultate mečeva pa što se mogu osvojiti nagrade, tipa dres, lopta i slično? :)
Nikad nisam niti cu, sve je to velika reklama njima a ne prvenstvu.
PS kad sam ti video profilnu, mrak mi na oci :D
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2013
Poruka
34
@SG97
Nikad nisam niti cu, sve je to velika reklama njima a ne prvenstvu.
PS kad sam ti video profilnu, mrak mi na oci :D

Da ti kažem za ove nagradne igre, pitam jer imam sam jedan blog i fb stranicu od skoro 10k ljudi, neću pisati ime, jer kontam da je zabranjeno na forumu, a i neću da se reklamiram. Ja sam isto tako igru organizovao, imam sponzora na blogu on daje nagradu, a preko igre reklamiram i nega i sebe. Nagrada će sigurno biti uručena (logično je da to znam iz prve ruke :D ). Napravio sam svaki dan da ima prognoziranje rezultata, npr. za današnja tri meča tačni rezultati i ako neko pogodi sva tri dobija nagradu. Čisto sam vas pitao da vidim imate li iskustva sa tim. Za sada je dobar odziv kod mene, a u prva dva dana niko nije pogodio, danas im je treća sreća, meni nesreća ako pogode :D

Što se tiče avatara, nekako sam ti morao udariti kontru, na "budi musko..." :D O sinoćnim dešavanjima da ne pričamo, nije mjesto :D
 
Natrag
Top