Kina: Očnim kapcima povukao avion!

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
24. 05. 2010. 02:11h| Vestionline

Kina: Očnim kapcima povukao avion!

Za manje od pola minuta, majstor borilačkih veština Dong Čangseng, svojim očnim kapcima povukao je avion težak 560 kilograma i tako ga ''prevezao'' punih pet metara.

64108_6130gallery_f.jpg


Ko je zaboravio da spusti ručnu: Dong Čangseng u akciji

Ovim poduhvatom Čangseng je impresionirao posetioce Centra za egzibicije u Čangčunu, u Jilin provinciji.

''Ranije sam kapcima vukao automobil, ali ovo je prvi put da tako nešto radim sa avionom. Imam dovoljno snage da to učinim. Ovo je vrlo opasno za obične ljude, pa savetujem svima da ne pokušavaju da učine isto'', izjavio je 50- godišnji Dong koji od svoje 10 godine života trenira kung fu.

Nakon ''parkiranja'' aviona, Čangseng je dodao da nije upotrebio svu svoju snagu, a da je to učinio, avion bi mogao da vuče čitavih 10 metara.




 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ma daaaaaaaaaj....sa koje je taj planete? Pa rukama ga ja nebi pomerio jbt :S
 
Član
Učlanjen(a)
23.05.2010
Poruka
30
Stvarno ovo nije moguce bre covece ovo niko ne moze da uradi ovi kinezi nisu normalni
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sve je to normalno, mi jedemo kobasice, čvarke, slaninu, meso na razne načine-i posle nismo ni za šta, samo nam se spava, a Kinez pojede šaku pirinča i može da radi ceo dan, pa i da vuče avion očnim kapcima! :blum3:
 
Natrag
Top