Kazna za skidanje filmova preko torrenta u Srbiji

Učlanjen(a)
18.02.2011
Poruka
6
Poceo sam od skoro da skidam dosta filmova sa pirate bay sajta.Zanima me da li je u Srbiji ikada zabelezen slucaj da je neko kaznjem samo za skidanje torrenta,ne mislim na upload?Znam da je u nekim zemljama evropske unije to normalna stvar,ali u Srbiji jos nisam cuo za to,ako se ne varam.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Pa vidi ovako, da postoji ja bih tebi sada pisao ovo iz zatvora u kome izdrzavam svojih 5 dozivotnih robija jel nemam para da platim odstetu koju sam naneo krseci autorska prava tj. skidajuci sa torrenta xD. Ma slobodno skidaj, dokle god ne prodajes na ulici ne moze ti niko nista :dtyste:.
 
Učlanjen(a)
18.02.2011
Poruka
6
Pretpostavljm da je tako,ali mnogo ljudi se zali da dobija opomene od provajdera.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.09.2013
Poruka
4
Poceo sam od skoro da skidam dosta filmova sa pirate bay sajta.Zanima me da li je u Srbiji ikada zabelezen slucaj da je neko kaznjem samo za skidanje torrenta,ne mislim na upload?Znam da je u nekim zemljama evropske unije to normalna stvar,ali u Srbiji jos nisam cuo za to,ako se ne varam.

Bolje ne skidaj preko torrenta,tako uvek mogu da te nadju uz pomoc ip adrese.Samim tim sto skidas,automatski i delis film.Ne znam kolike su kazne u Srbiji,ali sigurno je da ih ima.
 
Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Ma dajte ljudi da me kazne sto korsitim torrent i to u Srbiji, pa verovatno pola nase zemlje ako nista drugo bar ima piratski windows, ako si tako zabrinut proveri da li je tvoj windows legalan, ako nije to je takodje krsenje prava isto kao i skidanje sa torrenta. To za opomene od provajdera ajde molim te napisi mi koji su to provajderi radili bas me zanima
 
Učlanjen(a)
18.09.2013
Poruka
4
Ma dajte ljudi da me kazne sto korsitim torrent i to u Srbiji, pa verovatno pola nase zemlje ako nista drugo bar ima piratski windows, ako si tako zabrinut proveri da li je tvoj windows legalan, ako nije to je takodje krsenje prava isto kao i skidanje sa torrenta. To za opomene od provajdera ajde molim te napisi mi koji su to provajderi radili bas me zanima

Evo ti telekom-greska1.jpg
 

Prilozi

  • eunet-pismo-insertacija.jpg
    eunet-pismo-insertacija.jpg
    10,6 KB · Pregleda: 314
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
30
Meni je ovo gore sumljivo, koristim telekomov internet vec 3 godine i nisam cuo za ovako nesto niti sam licno dobio neki email od njih. Svakodnevno skidam nesto preko torrenta i tako ce i ostati,toliko od mene poz :dtyste:.
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.450
Ovaj je zastareo,jel ima neki sveziji .

datum.png


Bilo bi lepo kada bi oni vratili svu neovlasceno preuzetu imovinu od ovog napacenog naroda , sve firme,fabrike, zgrade,sve pare ,sve pare koje zbog neovlascenog preuzimanja skoro svega u ovoj zemlji nisu ni napravljene jer je sve zavrsilo na njihovim racunima.

Da vrate pare koje su primili svi politicki zaposleni u Telekomu i u svim firmama i u drzavnim institucijama zbog kojih su uzimani krediti da bi isti primali platu godinama i na taj nacin zaduzivali generacije ...

Kada gore pomenuti budu to uradili nemoraju sto se mene i slicnim meni ni da odgovaraju .
Samo neka vrate neovlasceno preuzeti sadrzaj .
Tada cu ja i slicni meni preuzeti tu moju imovinu i sredstva i vratiti njima to nesto sto sam ja neovlasceno preuzeo...


Piratska partija ,bas zbog ovakvih stvari jer bi imali preko milion clanova i bili bi najjaca stranka u parlamentu...

A onda bi mi njima poslali pismo da vrate neovlasceno preuzeti sadrzaj od ovog napacenog naroda...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top