Katolicizam i njegovi plodovi

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Da je njima do istine, pričekali bi oni. Ali vidimo, ne mogu čekati, dakle, istina ih niti interesira niti im je bitna.

Istina??? Ne interesira njih istina... Imaju oni svoju "subotnju" istinu izniklu iz mambo džambo gatanja pioneers-a...

A kada ih uhvate u laprdanjima, izvlače se time kako to nije njihov problem, i opet krive Crkvu....


Sveti Augustin je genijalno rekao:

"Na dva načina svijet napada Kristove sljedbenike: ili im laska da ih zavede ili ih zastrašuje da ih pokori."
Crkva se danas suočava s obje đavolske podvale.

Upravo tako. No, sve im je uzalud.

Kristova je poslednja....

A dana kada će On reći da mu se gade naše Euharistije, da su mu mrske naše molitve, i da smo trebali posmatrati shabat, pasti kupus, slediti luđake iz američkog revivala, dočekati NEĆE NIKADA.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
"Svijet gori; ponovno hoće suditi Kristu, kako kažu, pa navode protiv Njega na tisuće lažnih optužbi; hoće sravniti sa zemljom Njegovu Crkvu... nije vrijeme da s Bogom razgovaramo o nevažnim stvarima."

U SAD je KC već platila milijarde dolara odštete tako da to nisu lažne optužbe.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pričekat ćemo i vidjeti od čega su umrla ta djeca. Optužbe su vrlo teške, ali sada se treba utvrditi istina.


Ja se nisam gornjim novinskim izvestajem o pozarima u crkvama radovai zbog toga, vec sam hteo da naglasim "DA SVE STO COVEK SEJE TO I ZANJE"

Licno smatram da je to bio revolt Kanadjana zbog toga sto su nadjeni masovni grobovi dece.

Niko ne treba da rusi bilo sta, jer Bog je sudija a ne mi.
 
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
978
Strašno, ako je istina. A šta se kaže, kako su stradala deca? Jel prirodnom smrću pa tu sahranjena ili nasilno?
Riječ je o bivšim katoličkim školama, odnosno internatima za indijansku djecu u provincijama Manitobi, Saskatchewanu i Britanskoj Kolumbiji; samo nekima od škola iz nekadašnjeg sustava prisilne državne asimilacije indijanske djece u kanadsku kulturu kroz odgoj i obrazovanje pod paskom Katoličke crkve.

Prvo su 28. svibnja pronađeni ostaci 215 djece pokopane pored Indijanske rezidencijalne škole Kamloops u Britanskoj Kolumbiji, koja je zatvorena 1978. Najmlađa od te djece, za koju se još ne zna kako su ubijena i je li se radilo o ubojstvu, imala su samo tri godine.

"Uspjeli smo potvrditi ono što je naša zajednica otprije znala. U ovome trenutku imamo više pitanja nego odgovora", kazala je o otkriću čelnica domorodačkog zajednice Tk’emlúps te Secwépemc Rosanne Casimir.

Ipak, to nije bio prvi put da je pronađeno takvo tajno groblje. Dvije godine ranije kod Rezidencijalne indijanske škole Brandon u Manitobi pronađena su 104 potencijalna groba, od čega 78 potvrđenih.

To je sa indexa.... ko zna Jovane što je tu bilo, sad ovi domoroci pale katoličke crkve po Kanadi. Izgorjelo do sada 4 crkve - i sad kako kršćani mogu propovijedati Evanđelje tim domorocima, kad su ovi zbog katoličke crkve zamrzili sve što aludira na kršćanstvo. Valjda su ih u tim školama mučili, zlostavljai - pa možeš naći na internetu sve ti je dostupno.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Ja se nisam gornjim novinskim izvestajem o pozarima u crkvama radovai zbog toga, vec sam hteo da naglasim "DA SVE STO COVEK SEJE TO I ZANJE"

Istina će se pokazati kad-tad. Ja pratim malo francuske medije, ali ne nalazim ništa osim te objavljene vijesti.
Gledala sam neke ankete građana Kanade koji optužuju i državne vlasti zbog zanemarivanja tih sirotištau kojima su djeca mahom umirala od tuberkuloze i drugih dječjih bolesti zbog nedostaka cjepiva, itd. No, večina optužuje Katoličku Crkvu. Vidjet ćemo. Neka se ispita.
Moj dojam je da se radi o jednom antireligioznoj i antikršćanskoj kampanji i da će crkve i dalje gorjeti, jer mržnja je kao požar. Lako zahvati masu.

P. S. Ima li adventista u Kanadi?
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Moj dojam je da se radi o jednom antireligioznoj i antikršćanskoj kampanji i da će crkve i dalje gorjeti, jer mržnja je kao požar. Lako zahvati masu.

Cilj je Crkva i Kršćanstvo, a masa je dovoljno ispranih mozgova da će krenuti za svakim koji im nudi pripadnost i osejćaj "moralne superiornosti"

Ako na to dodamo činjenicu da je Kanada, upravo zahvaljujući libertardima dovodena do apsurdnosti, onda nam sve postaje jasnije.

Goreće Crkve, ali, ne i sinagoge sotone.

Ovo je naime početak Kristalne Noći, a sve u režiji Đerđa Sorosa i njegovih SPLC, ADL i sličnih.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Istina će se pokazati kad-tad. Ja pratim malo francuske medije, ali ne nalazim ništa osim te objavljene vijesti.
Gledala sam neke ankete građana Kanade koji optužuju i državne vlasti zbog zanemarivanja tih sirotištau kojima su djeca mahom umirala od tuberkuloze i drugih dječjih bolesti zbog nedostaka cjepiva, itd. No, večina optužuje Katoličku Crkvu. Vidjet ćemo. Neka se ispita.
Moj dojam je da se radi o jednom antireligioznoj i antikršćanskoj kampanji i da će crkve i dalje gorjeti, jer mržnja je kao požar. Lako zahvati masu.

P. S. Ima li adventista u Kanadi?


Ima Adventista u Kanadi, i deo su Severno Americke divizije.

Sto se tice sirotista i grobova, Katolicka crkva je svetski mocna organizacija, i smatram da ce i ova Afera da se zataska kao i neke druge.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Prvo su 28. svibnja pronađeni ostaci 215 djece pokopane pored Indijanske rezidencijalne škole Kamloops u Britanskoj Kolumbiji, koja je zatvorena 1978. Najmlađa od te djece, za koju se još ne zna kako su ubijena i je li se radilo o ubojstvu, imala su samo tri godine.

"Uspjeli smo potvrditi ono što je naša zajednica otprije znala. U ovome trenutku imamo više pitanja nego odgovora", kazala je o otkriću čelnica domorodačkog zajednice Tk’emlúps te Secwépemc Rosanne Casimir.

Ipak, to nije bio prvi put da je pronađeno takvo tajno groblje. Dvije godine ranije kod Rezidencijalne indijanske škole Brandon u Manitobi pronađena su 104 potencijalna groba, od čega 78 potvrđenih.

Da, čudno je to što se uopšte o tome nije govorilo..što imena dece nisu obelodanjena i ti grobovi sakriveni...to budi sumnju. Zašto skrivati? Naravno, videćemo šta kaže forenzika.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sve laži su na internetu

Crkva u Poljskoj je nabrojala je 292 svećenička lica za koja se tvrdi da su zlostavljala više od 300 dječaka i djevojčica od 1958. do 2020. godine.

AJB

Uz naravno favele, kartele, korupciju, ubistva. Vi ste polupani totalno.

14 od 20 , dakle 75% država najopasnijih po kriminalu su katoličke. Od čitavog svijeta.
 
Natrag
Top