Katarina tuži Bakija!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
baki-v.jpg

Pevačica pokreće sudski spor protiv repera zbog klevete

Popularna pevačica i bivša farmerka Katarina Živković odlučila je da presavije tabak i da tuži densera Bakija. Naime, kako „Alo!“ saznaje, zvezda „Granda“ odlučila se na ovakav korak zbog izjave Đoganija da je s njom imao seks!

- Nisam mogla da verujem šta slušam i šta gledam svojim očima! Čmar lažovski! Već sam bila na razgovoru s timom advokata, koji će pokrenuti sudski postupak protiv Bakija za niz gluposti i bljuvotina koji je izneo na moj račun. Verujte mi, uzeću mu sve pare, do poslednjeg dinara! - započinje priču Katarina i dodaje da ako se bude vratila na imanje u Lisoviću, postaviće stvari na svoje mesto, a prvenstveno će Bakiju pokazati svog boga.
- Moji advokati će sve vreme pratiti šta se dešava na farmi, tako da će svaka Bakijeva rečenica upućena na moj račun biti upotrebljena protiv njega na sudu. Verujem da će pravnici imati pune ruke posla jer ću i sama naterati Bakija da mi u oči kaže sve te gluposti koje je iznosio meni iza leđa. Sve pare koje budem uzela ići če u humanitarne svrhe jer meni nisu potrebne. Ja za sebe imam dovoljno i neću da se bogatim na tuđ račun, ali ću takođe nebitnim likovima staviti do znanja da ne mogu u tolikoj meri preko moje grbače da dobijaju poene. Pošto je poznato da sve njih najviše boli kad ih udariš po džepu, tako će sledeći put dobro da razmisle pre nego što me uzmu u usta! Čuj njega, ja podigla nogu, on brz ko zec... priča gluposti, a i sam zna da je bukvalno celo imanje prekriveno kamerama. Prosto ne verujem kakvu maštu on ima, ali dobro. Bliži se i taj baraž u nedelju, pa ćemo videti šta će biti. Jedno je sigurno, a to je da sam odlučna da u svojim namerama istrajem do kraja. Katarina jeste dobra, čak do te mere da možeš da je mažeš na hleb, ali ako neko pretera, što je u ovom slučaju uradio Baki, moraće da snosi posledice - rekla je na samom kraju razgovora Katarina za naš list.
Podsećanja radi, Baki se pre dva, tri dana poverio Peji da je imao seksualni odnos s jednom farmerkom i do detalja je ispričao kako se sve to desilo. Potom je istu priču ponovio i u intervjuu koji je dao na imanju, sve vreme aludirajući da je ta farmerka Katarina Živković.


Izvor:Alo
 
Natrag
Top