Kaspersky (resetujte trial period bez cracka)

Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
7
Ok je za restart, ali ali problem nastaje kada se pojavi virus pa mi kaze da trial verzija nema mogucnosti da ukloni virus ili tako nesto.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1
trial reset je najbolji nacin licenca , koristim i ja ovaj nacin, na netu se moze naci mnogo KIS 2010 trial reset-a ali su 99% posto puni virusa ,tako da koristite ove ovde , postavicu ja jedan domaceg autora koji 100% radi, ako neko ima problema neka proba sa ovim. ima cak i upustvo koje mozete procitati pre nego sto krenete da radite, i nema nikakvih brojeva i menjanja kakva sam ovde video , znaci samo start i aktivirate trial i imate sledecih 30 dana . poz

Kod:
http://www.4shared.com/file/243314474/3402aaba/KIS-KAV2010-RESETTER-v11.html

radi! imam xp i bilo je gotovo za sek.
 
Član
Učlanjen(a)
18.07.2010
Poruka
1
trial reset je najbolji nacin licenca , koristim i ja ovaj nacin, na netu se moze naci mnogo KIS 2010 trial reset-a ali su 99% posto puni virusa ,tako da koristite ove ovde , postavicu ja jedan domaceg autora koji 100% radi, ako neko ima problema neka proba sa ovim. ima cak i upustvo koje mozete procitati pre nego sto krenete da radite, i nema nikakvih brojeva i menjanja kakva sam ovde video , znaci samo start i aktivirate trial i imate sledecih 30 dana . poz

Kod:
[URL]http://www.4shared.com/file/243314474/3402aaba/KIS-KAV2010-RESETTER-v11.html
[/URL]
Provereno radi :yea:
 
Poslednja izmena od urednika:
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
trial reset je najbolji nacin licenca , koristim i ja ovaj nacin, na netu se moze naci mnogo kis 2010 trial reset-a ali su 99% posto puni virusa ,tako da koristite ove ovde , postavicu ja jedan domaceg autora koji 100% radi, ako neko ima problema neka proba sa ovim. Ima cak i upustvo koje mozete procitati pre nego sto krenete da radite, i nema nikakvih brojeva i menjanja kakva sam ovde video , znaci samo start i aktivirate trial i imate sledecih 30 dana . Poz

Kod:
http://www.4shared.com/file/243314474/3402aaba/kis-kav2010-resetter-v11.html


Probao na Win7 32-bit i...funkcioniše!!!!!
Hvala i svaka ti dala!!!! :yea:
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
27
Želeo bih samo da skrenem pažnju, da ukoliko budute skidali reseter za Kaspersky Internet security 2012, DOBRO obratite pažnju, jer sam skinuo reseter koji automatski sve to obavi u reget. Reset je bio ruski i čini mi se da se zvao By Ganjin, uz njega ide i kaspersky world koji je VIRUS. Njega kada pritisnete automatski vam se pojavi plavi ekran Windosws eror i sistem se restartuje. Nema šanske da ga obrišete već mora dobro poznati stari C: format. ZATO VAM SKREĆEM PAŽNJU DA SE ČUVATE da nebi prošli ko ja.
 
Član
Učlanjen(a)
09.02.2011
Poruka
72
Ok je za restart, ali ali problem nastaje kada se pojavi virus pa mi kaze da trial verzija nema mogucnosti da ukloni virus ili tako nesto.

Koliko ja znam, Trial verzije Kasperskog, bilo kog(KIS, KAV ili PURE), imaju punu funkcionalnost, tj isto kao i licencirane.
Ukoliko i dalje imaš taj problem, okači sliku i daj objašnjenje pa da pomognemo.
Koristim testnu verziju kasperskog od 2008, i nikada mi se nije javio taj problem da neće da reaguje na virus, tj da ga briše ili dezinfikuje fajl koji je zaražen.
Takođe preporučujem :yea:ručni reset trial verzija:(.

Dodatak:
Izgleda da se ispostavilo da ručna promena ključa kroz registre. za reset trial verzije, ne funkcioniše na WIN7x64.
Ukoliko neko koristi WIN7x64 i kaspersky, dovoljno je da skine odgovarajući trial resseter. Ostala procedura je ista.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top