Kasperski antivirus 2010

Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
Moze li neko da mi objasni da li Kasperski 2010 sam unistava viruse ili ih negde pakuje u karantin pa posle moraju da se brisu manuelno
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
13
Ako nisi podešavao opcije u KASPERSKY KIS onda će većinu virusa sam uništiti a za pojedine će te pitati samo neke će smestiti u karantin naravno automatski.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
9
Nakon instalacije, podešen je na automatsku akciju kojom će izvršiti dezinfekciju, staviti u karantin, ili te pitati šta da radiš (ponekad i više puta). U podešavanju možeš obeležiti polje koje se nalazi ispod select action automatically, pa će prvo probati izvršiti dezinfekciju, a ako ne uspe onda će obrisati.
 

pca

Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
58
Ljudi trebam pomoc hitno u vezi antivirusa Kaspersky 2010.Imam trial antivirus Kaspersky 2010 i istice mi za 2 dana e sad jel mi moze netko molim vas ako nije problem dati activation cod za njega da ga imam na duze vrijeme,hvala vam svima puno..
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
13
Ljudi trebam pomoc hitno u vezi antivirusa Kaspersky 2010.Imam trial antivirus Kaspersky 2010 i istice mi za 2 dana e sad jel mi moze netko molim vas ako nije problem dati activation cod za njega da ga imam na duze vrijeme,hvala vam svima puno..
Možeš naći aktivacioni kod ali tu ne prestaju muke to je tek početak.
Posle ti je potreban ključ koji ćeš tražiti i tako svakog 3-4-dana.
Ja sam prešo na ESET NOD32.
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
1
postoji reseter koji ja koristim, resetuje ga na ponovnih 30 dana. potrazi ga pod "KAV reseter"
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
2
moze li mi neko pomoci nasao sam activation code za kaspersky inernet security kad hocu da ga kopiram u ono brlo polje nece da ga kopira zasto?
 
Natrag
Top