Kako zastiti administrator lozinku od provaljivanja

Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
Jel mi neko moze pomoci kako da zastitim administrator lozinku na racunaru od provaljivanja te iste sifre ili jel mi neko moze pomoci da li mogu naci na win7 da li je neko ulazio na njega mimo programa koji su vec provaljeni??? Bio bih veoma zahvalan za pomoc!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
zastitu sifre tesko da mozes pronaci, prvi nacin za provalu ti je da ti iscupam bateriju na maticnoj ploci i tako resetujem bios pa se slikaj :D
a sto se tice pregleda desavanja sta se sve radilo na njemu koristi keylogger, pomocu njega ces znati sta se sve desavalo na tvom racunaru
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
Ne vrijedi ni keylloger provaljen je a ja ne mogu znati imam li ja keylloger nikako da pronadem program da vidim jel mi instaliran ,ako bi mi mogao pomoci kako da
znam jel imam keylloger bio bih zahvalan!!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Uzmi AV pa probaj da skeniras komp od keyloggera(uzmi Kaspersky)......ima i keyloggera koji se skroz nevidljivi za sve.....A ako idalje budes imao osecaj da te neko prati ti lepo format i postavis odmah svoj keylogger.........sretno.......
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
Pa zar keyloggere neke nije moguce naci pa moram da rusim sistem zbog njih ,zar ne postoji neki program samo za njih da lociram da ne postoje na racunaru ,jel mi moze neko pomoci bez rusenja sistema da neutralisem keylogger???
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Neke nije moguce naci uopste(nijedan alat ne pomaze).........zato su oni gadni.......
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
mozes li mi reci koji su to da ga probam naci na internetu ili ako ti znas pa da ga instaliram da vidim hoceli traziti da izbrisem stari ili ako deinstaliram win7 imali program da instaliram da nemoze da se instalira keylogger???
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Pogledaj ovde,sto se tice programa za uklanjanje keyloggera
Kod:
http://anti-keylogger-software-review.toptenreviews.com/
Program koji bi onemoguci instalaciju keyloggera koliko ja znam ne postoji......Najbolje je da kad ti obrises taj keylogger,instaliras brzo svoj keylogger....pa kad ovaj bude ponovo pokusao da instalira keylogger ti ces znati hotkey i gde se nalazi i mozes ga lako ukloniti.....
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ili probaj preko safe moda pronaci ili skini live linux, preko njega ces moci, imas na hirenovim diskovima
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2009
Poruka
47
live linux preko njega je kao vrsta hakovanja jel moze da ude u ps a da nedira lozinku
 
Natrag
Top