Kako zaspati ovim vrucim nocima?

Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Vrucina jeste. Spavam uglavnom sa verenicom, znaci vrucina na kvadrat. Mozda ce odgovor zvucati cudno nekima ovde ali najbolje se zaspi nakon seksa. To je nekako cinjenica kad se sve sumira.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Vrucina jeste. Spavam uglavnom sa verenicom, znaci vrucina na kvadrat. Mozda ce odgovor zvucati cudno nekima ovde ali najbolje se zaspi nakon seksa. To je nekako cinjenica kad se sve sumira.

Nije cudno...ali end kaze svedi procese na minimum...znaci sto manje mrdanja...pomeranja..i obavezno zatvori oci...:)
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
19
Poznato je da se porastom spoljne temperature naš organizam brani znojenjem što prouzrokuje nedostatak tečnosti. Ja to nadoknadjujem ladnim vinom ( a i na pivom se baš ne zalim ). Sedim u dvorištu i meditiram i smišljam sebi posla za sutra. Kad se Marko obtoči rujna vina ( tj ja, tako kaže narodna pesma ) onda idemo na spavanje.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
306
Meni ni klima ne pomaze.... :(

Upalis lepo ventilator,stavis pored kreveta,i uperis ga da duva u tebe celu noc:)

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Vrucina jeste. Spavam uglavnom sa verenicom, znaci vrucina na kvadrat. Mozda ce odgovor zvucati cudno nekima ovde ali najbolje se zaspi nakon seksa. To je nekako cinjenica kad se sve sumira.

Da vi muskarci uvek zaspete,lako je vama:) Sa zenama je uglavnom obratno:D
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top