Kako zamišljate svoje venčanje?

Član
Učlanjen(a)
11.07.2010
Poruka
37
Ja o tome nisam ni mislila,tj. trebalo je biti jednostavno,jer sam bila trudna,a da kasnije napravimo nesto malo vece,mada to ne volim. S druge strane,moja beba je mislila da bi bilo lepo da i ona prisustvuje,pa je odlucila da doje malo ranije,te sam u jednom danu imala vencanje i porodjaj. Toliko o planiranju...
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Da budem iskrena, ne spadam u one ženske osobe koje svoje venčanje zamišlja u nekoj velelepnoj beloj haljini, sa sve onim euforičnim običajima i ceremonijama...
I ako se udam, to će verovatno biti u svojstvu ozakonjenja te veze pred Bogom i u opštini, u društvu meni malog broja bliskih ljudi...Prednost dajem pre svega tom događaju, a ne formi koja taj događaj prati...
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
hm...pa ja zamišljam da to bude neko malo društvance,do 100 osoba,mala sala ukrašena sva u roze mašne i te fazone,ali je bitno da su roze...veoma malo običaja,msm samo oni osnovni...muzika koju ja odaberem,bez nekih cinci-linci stvari...:???:
veeelika roze torta...mljac-mljac...i taaakooo...eeeeeeh...ali još je rano da razmišljam o svim detaljima...ko zna šta se može desiti za 5-10 godina...:)
 
Natrag
Top