Kako vas doživljavaju?

Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Pitanje je sasvim jasno. Ko ima problema pri shvatanju suštine teme, nek potraži pomoć. (pitajte me koju) :blum3:

Dakle, kako vas doživljavaju ljudi koji su vam neznanci, a kako oni koji su vam bliski?

Što se mene tiče . . . Kažu, oni koji me ne znaju, da sam ozbiljna (što u principu i jesam) i da ''pogledom mogu da ubijem'' ...
Ovo mi je rekla jedna drugarica nakon što smo se zbližile da me je, ovako kao što napisah, doživljavala. Posle je došla do zaključka da sam ja duša od čoveka smile3 i da kod mene nije sve crno - belo.
Inače, zbog tog mog opasnog pogleda imala sam situacije da se ljudima izvinjavam jer me nisu dobro shvatili i razumeli.
Zatvorena sam osoba. Moju pravu suštinu tek poneko kome ja to dozvolim dokuči.
Sa svima sam ok. Sa svakim proćaskam, ali biram sebi pravo društvo koje mi prija i odgovara.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Oni koji me ne poznaju kazu da sam "ufurana":Di da sam uvjek ljuta (jer kako navedose uvjek mi obrve smrknute omg:???:)...
A kada me upoznaju vide da sam ja nesto sasvim drugo da volim da se salim (na svoj racun najvise pa im valjda zato lijepo njih ne diram:D),da sve sto imam spremna sam da podjelim i kako bi moja kuma rekla uvjek imam previ savjet samo steta sto sebe nikad ne posavjetujem:D
I obicno kada me upoznaju zele me za prijatelja...a ja lako pustam ljude u svoj zivot,lako se vezujem.... sto mi je ja msm mana...velika....sorry
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
ja sam imao puno "drugara" koji su čekali ribice koje ja ostavim i tešili.


inače, glavni bečje u gradu sam bio, sve ženke su čule i znale za mene.
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
140
kako vas doživljavaju ljudi koji su vam neznanci, a kako oni koji su vam bliski?

Neznanci me smatraju simpatičnom (to su mi prijatelji prenijeli :girl_haha:) vjerojatno jer ne skidam osmijeh s lica, dobroćudnom - imam takvu facu :girl_haha:, ali mirnom i povučenom - što prijatelji negiraju i tvrde upravo suprotno... Oni me još opisuju s riječima: perverzna, luđakinja, klaun-ica i najčešće - komplicirana... :D "S tobom nikako na zelenu granu." - toga sam se naslušala. :girl_haha:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Kako su ove ženske osobe " Lukave "..yes3..( Cit. BW )...Nebo je plavo...voda je vlažna...žene su lukave...

Pošto ne želim da lažem.....necu nista da kažem.....yes3
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Na prvi pogled izgledam uobrazeno. nadmeno .bar tako misle oni koji me ne poznaju..ali oni koji me upoznaju barem malko o meni misle ono sto i jesam u stvari..obicno neobicna ..skromna i duhovita..vedrog sam duha i uvek spremna na salu..velika sam pricalica i lako sklapam prijateljstva..obicno na prvi pogled delujem zatvoreno i ozbiljno ali to je samo dok ne progovorim..a onda..onda je kasno..posle mene nista vise nije isto..svako me dozivljava na drugaciji nacin sve to zavisi od osobe koja me analizira..kako me vidi..nije zahvalno pisati o sebi samom..mozda je bolje da drugi pisu kako koga vide.. yes3:dance2:tacnije kako koga dozivljavaju...:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
nije zahvalno pisati o sebi samom..mozda je bolje da drugi pisu kako koga vide.. yes3:dance2:tacnije kako koga dozivljavaju...:roll:

I ne treba da pišeš o samoj sebi.
Tema govori o tome kako vas drugi doživljavaju.
... i šta vam kažu nakon što vas bolje upoznaju u smislu kako ste im delovali dok niste bili bliski ...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
I ne treba da pišeš o samoj sebi.
Tema govori o tome kako vas drugi doživljavaju.
... i šta vam kažu nakon što vas bolje upoznaju u smislu kako ste im delovali dok niste bili bliski ...
mislim da sam shvatila o cemu je tema ...tako sam i odgovorila..pre i posle upoznavanja..misljenja su razlicita..:)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ne znam kako me vide drugi ljudi.
hanghead.gif
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
To kako me neznanci dozivljavaju ja ne mogu da znam dok se ti isti o tome ne izjasne .... A sto se onih poznatih tice, znaju me kao cool lika sa slabim nervnim fitiljem, kao sarmera, kao prijatelja od poverenja, kao stidljivog ali i iskrenog muskarca i kao teskog emotivca
 
Natrag
Top