Kako ukljuciti telefon ako blokira

Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
Interesuje me da li je moguce nekako pokrenuti telefon ako zablokira a baterija je ugradjena znaci ne postoji mogucnost skidanja zadnjeg poklopca i fizicki ukloniti bateriju. Da li je neko imao takav problem, da li mozda postoji mogucnost povezivanja na pc i onda restartovati. Da li vredi kupovati takav telefon?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Trebao bi ukucati PIN i on ce odblokirati telefon.Ako si zaboravio zovi telekomunikaciju cija je SIM kartica,oni ce ti javiti PIN i pokreni telefon.
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
U redu je to sa pinom, ako se ne varam a mislim da ne pin ima funkciju kada se 5 x unese neispravna lozinka ali sta raditi kada je ekran telefona crn kao da je iskljucen a ne prihvata niti jednu komandu a na telefonu ima samo jedan fizicki taster za identifikaciju i naravno sa strane za on/of i + - taster za jacinu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
U redu je to sa pinom, ako se ne varam a mislim da ne pin ima funkciju kada se 5 x unese neispravna lozinka ali sta raditi kada je ekran telefona crn kao da je iskljucen a ne prihvata niti jednu komandu a na telefonu ima samo jedan fizicki taster za identifikaciju i naravno sa strane za on/of i + - taster za jacinu.
Ako ne mozes izvaditi bateriju,probaj onda ukljuci punjac,pa posle par minuta probaj upali.Ako imas USB za njega,ukljuci ga u komp i tako se moze puniti.
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2011
Poruka
121
Hvala jolemisa na odgovoru mozda se i odlucim za takav telefon.
 
Natrag
Top