Kako ubaciti novi softver u telefon Nokia N97 mini ????

Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
2
Pozdrav drugari :)

E ovako imam pitanje, kratko i jasno... Da li se može menjati, apdejtovati novi softver u Nokia N97 mini? Zapravo znam da može... ali kako, gledao sam neke tutorijale, koji objašnjavaju kako ide, al mi nekako nesigurno.. Nisam dečko iz bogate kuće... Onako više skromno, dobio sam taj telefon na poklon. I sad probao bi to sam, ali ako neko ima iskustva sa tim, da ja znam da sigurno neću pokvariti.. Pošto 20 eura mi je mnogo davati da mi se popravlja ako zeznem.. Eto ako ima neko kakvo iskustvo sa tim neka mi kaže, bio bih mnogo zahvalan. Toliko, hvala :))))


 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
224
Pozdrav drugari :)

E ovako imam pitanje, kratko i jasno... Da li se može menjati, apdejtovati novi softver u Nokia N97 mini? Zapravo znam da može... ali kako, gledao sam neke tutorijale, koji objašnjavaju kako ide, al mi nekako nesigurno.. Nisam dečko iz bogate kuće... Onako više skromno, dobio sam taj telefon na poklon. I sad probao bi to sam, ali ako neko ima iskustva sa tim, da ja znam da sigurno neću pokvariti.. Pošto 20 eura mi je mnogo davati da mi se popravlja ako zeznem.. Eto ako ima neko kakvo iskustvo sa tim neka mi kaže, bio bih mnogo zahvalan. Toliko, hvala :))))


Да може да се надограђује под условом да је Нокија пустила у оптицај нови Firmware.

Ако желиш само да надоградиш у новију верзију потребан ти је Nokia Software Updater

и њега можеш скинути са овог доле линка.

Kod:
http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_EN.exe

Ако је Нокија избацила новију верзију за твој телефон овај програм ће те обавестити да постоји ,новија верзија , и да можеш преузети и инсталирати.

Што значи скинеш Nokia Software Updater , инсталираш , потребан ти је конективни кабал за спајање Нокије и компијутера , спојиш и покренеш Nokia Software Updater i na dalje prati upute samog programa
 
Član
Učlanjen(a)
23.04.2013
Poruka
2
Važi drugar probaću to, ako uspije častim te, imam baš problema sa telefonom ne mogu pokrenuti nikakve aplikacije. Pa sumnjam da je softver zastario ili da se nešto zeznulo. I sporije mi radi svašta ponešto. Sad jedino ako je telefon kopija pa ima problema što su mi neki rekli, al neki kažu da to uopšte ni nema veze. U svakom slučaju probaću pa javljam. Hvala, pozdrav, svako dobro :)
 

x3r

Učlanjen(a)
24.07.2013
Poruka
17
Pa mozes i na drugi nacin preko JAF-a, pogledaj po netu imas na
Kod:
http://nokiaflashlab.blogspot.com
upustva i cfw-ove za razne modele koji su bolji od fabrickih, ja sam radio na nokiji 5230.
 
Natrag
Top