Kako ubaciti firefox.xpi fajl?

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Fajl mi je neophodan zbog povezivanja jdownloader-a i firefox-a. Kako i gdje da ga ubacim?
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Mozilla's browser is the most amenable to add-ons installed from outside the official channels. To install an extension manually, download the XPI file, then open Firefox and select 'Add-ons' from the menu. Drag and drop the downloaded file onto the list of currently available extensions. Click 'Install', then restart your browser when prompted to activate the extension.

Install a Firefox Add-on Manually

 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Bio sam i ja na toj stranici. Nije mi pomogla. Fajl mi je u folderu download; jdownloader u folderu users app data (zadano po defaultu). Kad sam ga raspakovao dobio sam ovo ispod. E sada koliko mi logika nalaže trebao bih sve instalirati u jdownloader ili...
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    26,8 KB · Pregleda: 7
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Bio sam i ja na toj stranici. Nije mi pomogla.
XPI extenzije se instaliraju onako kako je na toj stranici opisano. Ako ti to nije pomoglo, ili radiš nešto pogrešno ili nešto nije u redu sa konfiguracijom tvog browser-a. Obzirom na to da si XPI fajl raspakovao, on je u redu.
Kada bi detaljnije opisao "Nije mi pomogla." možda bi ti neko mogao dati preciznije informacije o tome kako da rešiš problem.

Kad sam ga raspakovao dobio sam ovo ispod.
XPI ekstenzije su u principi zip arhive, ali to ne znači da ih treba raspakivati da bi se instalirale. Naprotiv.
 
Natrag
Top