Kako ubaciti aplikaciju i igricu u mobilni telefon

Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
samo napisi u googlu games nokia 6303 i skini fajl ekstenzije .jar i prebaci taj fajl na mob,i odma ces moci igarti bez da instaliras.eto nadam se da sam pomogao. pozz
 
Učlanjen(a)
27.12.2011
Poruka
1
pokusao sam 1000000 igrica. kada ih otvorim u telefonu izbaci mi da trema instalirati igricu ja kliknem "da"...zatim mi kaze da je igrica nempuzdani fajl i pita da li da nastavim instaliranje i ja kliknem "da". zati mi pise da se igrica trenutno instalira pa mi izbaci da je jar dajl nepodrzan i tako na svakoj igrici. A kada na kompjuteru makusam da otvorim igricu otvori mi se pomocu sestrinog programa za nokiju "ovi suite"... da li mi ikako mozes pomoci? imam samsung chat 350(ili samsung c3500).
unapred hvala...
 
Učlanjen(a)
12.05.2012
Poruka
1
ja skinem igricu i nepojavi mi se nista ni instaliraj ni nista samo pise nepoznat fajl a mobilni mi je samsung s 5320
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2013
Poruka
5
MENI DOK SE SKIDA KAZE OVA IGRA MOZE DA NAsKODI RACUNARU A ISPOD NAStAVI ILI ODUsTANO POMOC PLIZZZZZZZZZZ
 
Učlanjen(a)
26.07.2014
Poruka
1
Zbog cega mi iskace greska kad kliknem na ovaj link "Vi nemate dozvolu da pogledate ovu stranicu ili izvršite ovu radnju.".Registrovan sam kao sto vidite
 
Natrag
Top