Kako stojite sa menadzerima? Powerplaymanager mozda?

Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Da kazem da su u igri ubacene izmene. Tacnije podesavanje izmene igraca u toku utakmice, kada kog igraca zelite da zamenite...uskoro ce biti mogucnost izmena za odredjenu situaciju na utakmici, ako se gubi, ako se vodi sa toliko i toliko :) :)

Prva sezona se igra u fudbalu i svi timovi su podjednaki, svako svakoga moze da pobedi sto je veoma zanimljiva situacija...

Online sportski menadžer
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
1
Pozdrav svim menadzerima. Vidim da se ovde diskutuje o menadzerskim igrama pa bi hteo da predlozim nesto svima.
Igrao sam powerplaymanager, razne fudbalske i kosarkaske menadzere, biciklisticki menadzer, rukometni menadzer, odbojkaski menadzer i mozda jos neki ali sam se najduze zadrzao, i jos uvek sam vrlo aktivan, na maxithlon-u.
Ako ste ljubitelj sportskih menadzera i ako nemate nista protiv atletike onda i vi treba da probate ovu igru. Vodite tim atleticara i takmicite se na mitinzima i u nacionalnoj ligi a mozete i da organizujete mitinge u svojoj areni. Meni je vrlo interesantno sto sezona ne traje pola kalendarske godine, kao u vecini menazdera, vec samo 10 nedelja, tako da za godinu dana odigrate 5 sezona.
Na prvi pogled igra vam se mozda ucini teska, posebno ako ne znate ni jedan jezik sem srpskog ali uvek mozete pitati mene sve u vezi igre. Srpska zajednica je trenutno malobrojna pa prevod na srpski jos nije odradjen, ali je u planu. Ako se prijavite verovatno upadate odmah u prvu ligu.
Kao sto rekoh sve u vezi ove igre mozete pitati mene, ovde ili na maxithlon-u, kako vam je lakse. Inace, moja ekipa je Vk78.
Pozdrav svima i dobrodosli u maxithlon.

http://http://www.maxithlon.com/?r=20704
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Pocela je nova sezona u fudbalu na Powerplay Manager-u... svakog dana smo sve vise i vise... nadam se da ovde ima ljubitelja sporta i treba malo pustiti mastu na volju i oprobati se u online fudbalskom menadzeru...
 

C0a

Član
Učlanjen(a)
04.08.2010
Poruka
81
Ajde da ozivimo temu malo... Juce je pocela nova sezona u fudbalu 4 po redu, ekipa Kraljevina Srbija u prosloj osvojila Ligu Sampiona... Dodjite da zajedno igramo :) mozda vam u pocetku nece biti jasno, ali tu je nas tim koji ce vam pomoci ako budete imali bilo kakvih poteskoca prilikom igranja.
 
Natrag
Top