Kako stojite sa menadzerima? Powerplaymanager mozda?

Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
84
Znam da dosta ljudi igra Football Manager ili Hattrick...:beee:
Da li postoji neko koga interesuje menadzer bilo kojeg sporta osim fudbala?
image1rwd.jpg

To mu dodje kao kada vam dosadi da jedete samo jabuke, pa bi ste da probate malo i kivi, mango ili ananas :)
image27k.jpg

Probajte, ukus je jedinstven i mnogo dobar. :yea:
;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ja najviše igram FIFA Manager, još od 2007.
2004. sam igrao Total Club Manager i dosta vremena provodio za njim
Football Manager sam probao, ne sviđa mi se, pre svega dizajn i malo je komplikovano za igru, pa me mrzelo da sve isprobavam.
Na netu sam registrovan na Total Manager (valjda se tako zove) ali nijednom nisam igrao, jer jednostavno nemam vremena. Ista priča sa Hattrickom...
Managere ostalih sportova nisam probavao, niti imam želju,...jer bi mi oduzelo vremena
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Igra je stvarno dobra. Po meni je veoma prosta za shvatiti. Hokej jeste ali uzbudjenja nista manje nego u drugim sportovima...

pa prikljucite se da se druzimo....

sve sto nije jasno pitajte slobodno...
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
84
Na netu sam registrovan na Total Manager (valjda se tako zove) ali nijednom nisam igrao, jer jednostavno nemam vremena. Ista priča sa Hattrickom...
Managere ostalih sportova nisam probavao, niti imam želju,...jer bi mi oduzelo vremena
E, nemoj ti da pricas okolo sta bi oduzelo vreme ! Pusti ljude da ih ja nagovorim kako da bleje :blum3:
Inace razlog sto me nije bilo su obaveze u mom klubu, sada posto sam ispao u finalu nacionalnog kupa mogu da se posvetim dragoj populaciji sa serbian foruma. Znam da ste svi plakali zamnom, i obecavam da mi se ovo nece vise desavati. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.08.2009
Poruka
0
Ja to igram vec nedelju dana ali nisi me ti nagovorio nego sam slucajno naleteo na Googl, naravno nisam mogao da krenem odmah sa vrha ali igram u 3 ligi, 4 divizija i trenutno sam 7 sto me vodi u playoff ali ima jos dosta da se igra u ovoj sezoni, inace odlicna stvar a bice super kad ubace jos sportova, a koliko se moze videti planiraju dobar deo sportova koji ce biti zanimljivi
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Ma nabijes nekoliko milijardi svom klubu i eto te prvi :)
Iskusio sam se u FM-u od 2005 do 2009. Trenutno neigram jer je malo dosadno,ranije sam sa ortacima igrao "ko bude od nas najslabiji na tabeli placa ceo izlazak" i bilo je zanimljivo e onda su se dvojica zaposlila,treci upisao faks a ja se ozenio :p
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
Ljudi kako vam ide na hokej menadzeru? Koje taktike preferirate najvise i sta je najbitnije za vas da tim uspe?

hvala
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
84
Ufffffff, evo svasta se izdesavalo od tada. Doslo je dosta novih menadzera i ljudi zeljnih dobrog provoda (zurke, karaoke, kafana prepuna... :) ) ima i dosta osoba zenskog pola koje ucestvuju u svim desavanjima - ciste, odmascuju, ribaju :D
Salim se, odlicne su i mnogo bolje se osecamo sa njima.
O taktikama necu da pricam jer ko god naleti na mene smlati me ko muvu. Izgleda da me uhvati frka pred tekmu pa pobrljavim kad namestam taktiku.
 
Natrag
Top