Kako spreciti herpez?

Član
Učlanjen(a)
29.11.2010
Poruka
21
Sad nesto gledam i razmisljam, ljudi, promasili smo svi odgovor na pitanje kako SPRECITI herpes, a ne leciti...

Odgovor je jednostavan... moras drzati svoj imunitet na zavidnom nivou jer HSV je takav virus koji je latentan u organizmu, naravno ako je prethodno doslo do senzibilizacije, i kad dodje do pada imuniteta, iz bilo kog razloga (stres, infekcija, malnutricija...) on se reaktivira i onda se ispolji na odredjen nacin, HSV tip 1 najcesce kao labijalna infekcija, a HSV tip 2 najcesce ide u obliku genitalnog herpesa...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Kako spreciti herpez?:dntknw:

Podizi imunitet...
Ja sam s time imala nekad bas velike probleme...moj nije bio samo hepez vec STVOR XXL herpez :(

Sad ga vec godinama nemam, a nekad sam ga znala imati svaki drugi mijesec, znaci nekoliko puta u godini...
Ja sam rjesila da tome stanem u kraj, jer kod mene to nije bio samo herpez vec pravi pakao, pucavala mi je glava od bolova i taj bol sa glave spustao se cesto do grla i onda ona velika eksplozija haha i eto mijehurica na usnama , iznad usne (ispod nosa odma), na bradi sve u vecem broju ...
Tad sam XXL herpezu najavila veliki rat do kraja zivota, pocela sam vise da jedm med, propolis, alge, ribe, biljni cajevi,, podigla sam imunitet i od tada nema vise moga ljubavnika herpezovica...eee kad se setim te ljubavi stare, kako me je samo voleo, odma pogled sa gaziranog pica bacam na vodu ili biljne cajeve ili biljne-povrcne sokove.... :))
 
Član
Učlanjen(a)
09.12.2010
Poruka
5
Ja sam bila kod dermatologa i rekao je da trebam ojacati imunitet,a sto se tice lekova meni flasteri pomazu dok mi masti ne pomazu. Ali bolje spreciti nego leciti pa zato sledeci put zapamti u kakvim okolnostima ti je izasao herpes. :)
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Resenje>>>poslusao sam vase savete,i radi!Za povecanje imuniteta:1.Riba 2.Propolis 3.Med i sva ostala zdrava hrana(paprika,limun...)
:yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea::yea:
 
Natrag
Top