Kako smuvati devojku?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Žene padaju na humor! Ništa ne košta, uvek ga možeš koristiti, ne može da se potroši... Kad bude htela nešto više, do tad će te se već uozbiljiti...
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Dakle, nema više "dođi kod mene da slušamo ploče", nego "dođi na jednu ljutu".
:):):)
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Naravno da se otrezniš,ali naučnici tvrde da simpatije po gore navedenom ostaju i dalje što je po meni skroz besmisleno.

Ma naučnici su dobri u labaratoriji sa stvarnim životom imaju vrlo malo dodira! Trebalo bi da znamo koji je profil ispitanika, kakvi parametri su uzimani u obzir...
Ne bih ja to baš tako uzimala ozbiljno

A da nema ovo veze sa onom narodnom, "što trezan misli pijan uradi" ?!
 
Član
Učlanjen(a)
22.01.2010
Poruka
3
Pročitao sam donekle i mogu da kažem-mislim stvarno...Zar nije logičnije da i momak i devojka budu trezni i ako je alkohol u u granici normale i tihu muziku...Da li je moguće da se vraćamo neandertalcima i neartikulisanom ponašanju??????A i toliko saveta tih nekih stručnjaka iz celog sveta šta je dobro a šta ne i onda opovrgavanje samih sebe posle nekog vremena-ovaj svet je otišao u...
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
2
Kako smuvati devojku?

Tako što ćete je napiti posle čega će joj se svideti skoro svaki muškarac, kažu naučnici



I sami smo znali da nam padaju kriterijumi posle par pića, ali nismo znali da devojke već u pripitom stanju padaju na muškarce koje inače ne bi ni primetile. Da stvar bude još bolja i posle otrežnjenja ovi muškarci će im i dalje biti privlačni ukoliko ste napravili dovoljno dobar kontakt. Istraživanja su potvrdila da žene zadržavaju simpatiju, odnosno ne mogu da naprave razliku da li im je neko privlačan ili nije i pošto su se otreznile. Rezultati su pokazali da čak i žene koje popiju samo malu količinu alkohola gube sposobnost ocenjivanja izgleda, piše britanski magazin Daily Express. Sad kad znate foru više nemojte da ih zovete na kafu nego na po jednu ljutu i malo piva čisto da ispere grlo, a posle znate šta i kako.


Izvor: Daily Express

E hvala na tome!!!!!!!MNOGO HVALA MNOGO!!!!!
 
Natrag
Top