Kako slusate muziku?

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Muziku slušam samo kad ništa ne radim, jer jedino tada mogu da je "čujem"! Znači jedino u krevetu, zavaljen, zamišljen...
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Ja nemam nikakvo pravilo, volim da slusam muziku i kad god se setim da je linija pored mene odmah upalim... pa svira ceo dan i noc :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
GLASNO!!! U ovom trenutku banuo mi načelnik u pušionicu, privuklo ga 'ljudi kao ja' od Idijota što se čuju u 7oj prostoriji odavde...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.637
Muzika je u u mom domu prisutna,pa barem 20 sati dnevno,imam četvoro dece,najstarija 15,najmlađi 6 ipo,tu više ne moram ništa komentarisati;ja lično.....pa negde oko 8 uveče,pa do barem 9 uveče,odvojim za svoje slušalice,koje imam desetak godina.....odvalim do daske.....a deca me uznemiravaju jedino ako,nedaj bože,zapale stan,ili zagore večeru.......



A inače,radio nam "gori"24 časa dnevno.......u kuhinji......i to MIP radio,najviše.....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Slušam je pažljivo, ton po ton, riječ po riječ. Razdvajam instrumente i slušam ih kako zvuče u određenim kompozicijama. Na koncerte isključivo idem s mužem, jer se i on bavio muzikom kao i ja, tako da zna da ćuti i da sluša.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Glasno i non stop.. Bilo da jedem, gledam tv, čistim, perem, sta god. Muzika mora biti uključena.. Dok se na primer bez muzike ne tuširam.. Dok ne pustim omiljenu playlist-u, ne ulazim u kabinu :)
 
Učlanjen(a)
29.11.2014
Poruka
127
lagano svira gotovo non-stop međutim ima trenutaka kad mi se baš sluša ozbiljno; onda zavisno o dobu dana ili stavim slušalice (ako je noć) ili ako je dan pošteno raspalim pojačalo; vrsta muzike se ne mjenja - heavy metal još od 8 razreda osnovne škole :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Alenone, hvala što si ovu zaboravljenu temu opet aktivirao. ;)

Čini mi se da s godinama muziku slušam malčice manje, ali mnogo pažljivije. Imam i periode tišine, ali kad slušam, radim to mnogo posvećenije nego ranije, što je možda i bolje.
 
Natrag
Top