Kako slusate muziku?

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Ne slusam svaki dan,ali kad slusam onda je DVD ili stub do daske odvaljen,volim bas glasnu muziku...
 
Član
Učlanjen(a)
14.03.2010
Poruka
0
Kako slušate muziku

Ja slušam internet radio, naročito naše domaće stanice, preko moga kompjutera. Upalim izjutra a ceo dan mi svira dok ne pođem spavati. Ne mogu bez nje nikako. Ja najviše volim stariju narodnu muziku.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Muzika je odavno sastavni deo mog zivota.Pocelo je sa 202 i Studiom B.
Sto se tice zanrova tvrdji zvuk obozavam da slusam na max,sto je na zalost retko,jer imam obzira prema ukucanima.Klasiku volim da slusam tiho.
Zvuci talasa koji lagano zapljuskuju obalu me potpuno opustaju.
Vrsta muzike koju slusam zavisi i od trenutnog raspolozenja. Beri Vajt moze uvek da prodje.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Muziku slušam svakodnevno. Ne mogu bez zike. ;)
Odabir pesme zavisi od mog trenutnog raspoloženja i psihičkog stanja.
Uglavnom je to nešto poput rock, rock ballads, pop, metal...
Ređe slušam, ali se i to desi, klasičnu muziku (Betoven Kralj), a turbo folk se pojavljuje smo u mojim košmarima. :)

Muziku najčešće slušam u ležećem položaju ili kao sada - za kompom.
Volim da se ''trese'' muzički stub u sobi, kada se tuširam. Opušta, baš. :)
 
Poslednja izmena:

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Da li samo onako usput, dok nesto radite, ili imate neko svoje vreme, kada samo slusate muziku i ne radite nista drugo?
Ja bar desetak minuta dnevno provedem bas tako, sa slusalicama na usima, potpuno u tome sto slusam. A vi?

Cim se ukaze prilika! :)))
Dok sam na netu - slusalice,winamp i omiljene play liste!
U kolima - brdo mp3 stvari (iako imam cool ozvucenje ne pustam da me cuju sa 300m nego ucestvujem u saobracaju).
Lokali u koje odlazim imaju muziku po mom ukusu (80%)...
Sve u svemu - muzika je sastavni deo mog zivota. :D
Naravno,ponekad odvojim nesto vremena da uzivam u muzici samo za sebe i tada ne radim nista drugo nego se izvalim i kliknem play na daljinskom! :)
Tada obicno pustim nesto ovako (ali ovo obavezno):

[YOUTUBE]kQVvF0AeRLI[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
06.04.2010
Poruka
131
Ja ne bih mogla bez muzike da zivim...Nikakoooo!!!
Dan bez muzike je propao...Stalno imam slusalice u usima-samo da ne ogluvim od toga jednog dana :???:
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Samo kad sam na kompu,u autu,dok spavam,dok se kupam,dok radim nesto u radionici...pa jesam preskocio nesto? :p
 
Član
Učlanjen(a)
17.11.2009
Poruka
164
nacrtam neke crteže (horor ili ?) koje mogu sobom ponjeti zatim skoro uvjek slušam zezanciju, tek kad se ubijem od zezancije onda malo ne slušam zezanciju.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top