Kako skinuti zaštićeni twitter video?

Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
Pozdrav svima...da li postoji neki softver ili da kažem štos kako da se skine video koji je zaštićen na twitteru???...za ove normalno postavljene klipove ima brdo online sajtova koji za čas reše ovu muku..e sad ako neko zna kako se ova zaštićena grupa klipova skida bio bih mu zahvalan da objasni...hvala unapred!!!
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
407
Probao si video downloader, tje neki od pluginova za FF ili Chrome.
Dalje , ako nece, instaliras Camtasia studio i snimis...
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
interesantni predlozi....ovaj prvi klip sa tutorijalom vazi samo za MCbook tako da ta varijanta otpada...ovo za kontaktiranje i placanje je jako simpaticno, ne znam da li si to sam smislio ili ti je neko pomogao??? ...plugin skida samo otkljucane video objave...sah-mat.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
407
interesantni predlozi....ovaj prvi klip sa tutorijalom vazi samo za MCbook tako da ta varijanta otpada...ovo za kontaktiranje i placanje je jako simpaticno, ne znam da li si to sam smislio ili ti je neko pomogao??? ...plugin skida samo otkljucane video objave...sah-mat.
Meni je drago da si jedini korisnik na svetu koji nikada nije skinuo nista nelegalno sa neta, pa neces da se cimas sa lecenjem Camtasie.
Bez obzira na tvoju ljubaznost u odgovru, probaj sa programom IDM (Internet Download Manager).
Ostaj mi zdravo.
 
Natrag
Top