Kako skinuti nešto sa SerbianForum-a?

Član
Učlanjen(a)
19.02.2010
Poruka
1
Ćao svima, jas pokušala nešto da skinem, kopirala link, sve se snimilo sad mi trazi paswword da bi mogla da otvorim, radi se o veoma bitnoj stvari, knjiga je o liječenju.Pomozite mi molim vas .....................HVALA
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
zaplavi sifu koju si dobila ispod linka i copy , onda desni klik na rar fajl koji si dobila skidanjem i klik na extract here pa kad iskoci prozor da uneses sifru onda desni klik i paste i pocece raspakivanje i dobices zeljeni fajl.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
RAPIDSHARE

S obzirom da je server rapidshare promenio izgled kao u gore navedenim objasnjenjima download sa ovog servera mozete obaviti na sledeci nacin.Kopirajte rapidshare link za download u adres bar vaseg browsera i pritisnite na tastaturi Enter.....broj 1.Posto dosli na rapidshare server kliknite misem na dugme Slow Download.....broj 2

59498086.jpg


Sacekajte da se odbrojavanje obavi do kraja.......

64359527.jpg


Zatim po zavrsetku odbrojavanja kliknite misem na dugme Download now!......broj 3,u novom prozoru cekirajte misem Save File.....broj 4,te preostaje jos da kliknete misem na dugme OK....broj 5

30098732.jpg


Za par trenutaka pocece download zeljenog fajla sa rapidshare servera u vas racunar....

48258819.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako zelite sa jos nekog servera da se odradi tutorijal vi slobodno napisite....
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
0
Pozdrav svima ineresuje kako da povezem fajlove koje sam skinuo, npr. skidao sam neki crtani film i tamo je bilo 5 linkova skinuo sam svih pet i sad ne znam kako da pokrenem film tj. kako da spojim te fajlove u jedan.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav svima ineresuje kako da povezem fajlove koje sam skinuo, npr. skidao sam neki crtani film i tamo je bilo 5 linkova skinuo sam svih pet i sad ne znam kako da pokrenem film tj. kako da spojim te fajlove u jedan.

Raspakuj iz Winrara..

http://serbianforum.org/pravila-i-t...-da-otvorim-materijal-koji-sam-skinuo-la.html

Eventualno ako je ekstenzija na kraju....001,002,003.....

http://serbianforum.org/pravila-i-t...-kako-spojiti-fajlove-sa-avi-ekstenzijom.html
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
sta da radim kada mi skine..trazi mi neki pasword kada ga raspakivam..

Kao bi blo dobro da proctas poneki raniji post recimo ovaj

zaplavi sifu koju si dobila ispod linka i copy , onda desni klik na rar fajl koji si dobila skidanjem i klik na extract here pa kad iskoci prozor da uneses sifru onda desni klik i paste i pocece raspakivanje i dobices zeljeni fajl.
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2011
Poruka
5
E Boki hvala ti za ovaj tutorijal. Sve je detaljno prikazano i
objašnjeno. Nema ni najmanje greške. Još jednom, hvala.
 
Natrag
Top