Kako se trenutno osećate?

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Bosanac i smisao... oksimoron... :mrgreen:

Čuj oksimoron... Gedžo Amerikanac... mogo si to i srpski da kažeš... sem ako nisi zaboravio od silnog druženja sa svojom izgubljenom generacijom.
Lost in the space (evo malo i ja da budem globalista tj. tikva bez korijena)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Čuj oksimoron... Gedžo Amerikanac... mogo si to i srpski da kažeš... sem ako nisi zaboravio od silnog druženja sa svojom izgubljenom generacijom.
Lost in the space (evo malo i ja da budem globalista tj. tikva bez korijena)


Ne daj da te zahvati globalistički virus. stink. Zamisli, tako su nas učili u školi, žali se kod Nevenke što nas ne nauči po srpski.:blum3:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ne daj da te zahvati globalistički virus. stink. Zamisli, tako su nas učili u školi, žali se kod Nevenke što nas ne nauči po srpski.:blum3:

Svoj ti poso, ne beri brigu za mene. Mislim, jesam ja svjetski čovjek, svašta znam, ali ko ti je ta Nevenka? Je li od nje uzimaš one "krizne štrudle" bez fila, što valjaš Garavuši?.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Svoj ti poso, ne beri brigu za mene. Mislim, jesam ja svjetski čovjek, svašta znam, ali ko ti je ta Nevenka? Je li od nje uzimaš one "krizne štrudle" bez fila, što valjaš Garavuši?.

Jok bre, Nena je bila jedna mnogo dobra i požrtvovana nastavnica srpskog jezika, a bogami i književnosti. yes3 Štrudlama se nije bavila, samo je o nekom pravopisu i gramatici tupila. stink.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Jok bre, Nena je bila jedna mnogo dobra i požrtvovana nastavnica srpskog jezika, a bogami i književnosti. yes3 Štrudlama se nije bavila, samo je o nekom pravopisu i gramatici tupila. stink.
Pričaš o njoj u prošlom vremenu (perfekt), znači ostavila kašiku, Bog da joj dušu prosti. Da sad može da te vidi i čuje to oksimoron, sigurno bi se 3 puta u grobu prevrnula. Sram te bilo, tako vraćaš svojoj nastavnici koja je htjela od balvana čovjeka da isteše.smile3
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Pričaš o njoj u prošlom vremenu (perfekt), znači ostavila kašiku, Bog da joj dušu prosti. Da sad može da te vidi i čuje to oksimoron, sigurno bi se 3 puta u grobu prevrnula. Sram te bilo, tako vraćaš svojoj nastavnici koja je htjela od balvana čovjeka da isteše.smile3


Tako je u nastavnom programu bar poslednjih 20 godina. E sad što si ti demode, niko ti nije kriv. :mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2011
Poruka
343
Bosanac i smisao... oksimoron... :mrgreen:
vidbudale.jpg

Shumadinac, ne diraj mi Bosanca...
trouble.gif

Pipaj radije neku vrijednu shumadinku...
pekarka.gif




Osijecam se super, dao sef slobodan dan, otkljucao mi bato laptop, pravim rodjendansku tortu za nekog.... :dance2::dance2::dance2:
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top