Kako se trenutno osećate?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Drago mi je cuti da su neki zadovoljni. Ja bas i nisam umoran koliko me glava boli, bice ovo jedna od onih noci ...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ne mogu opisati trenutno osjecanje,jer to je nesto vise od srece...Dan mi je bio kao bajka i danas sam sam sebi dokazala da je moguce nakon dvije godine veze ponovo se zaljubiti sa sve leptiricima u stomaku i debilnim (nemogucim za skinuti) osmjehom na licu... :girl_in_love::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ne znam kad sam se zadnji put ovako osjecala...:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ne mogu opisati trenutno osjecanje,jer to je nesto vise od srece...Dan mi je bio kao bajka i danas sam sam sebi dokazala da je moguce nakon dvije godine veze ponovo se zaljubiti sa sve leptiricima u stomaku i debilnim (nemogucim za skinuti) osmjehom na licu... :girl_in_love::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ne znam kad sam se zadnji put ovako osjecala...:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:

Hmmm...so that's the meaning of life....
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Jos malo pa dobro ... Odlicno je daaaaaaaaalek pojam za mene s ove tacke gledista ... Otprilike mi je jasno sta je pisac hteo da kaze kad je rekao covek je samo mala tacka na horizontu u velikom opusu svemira .....
 
Natrag
Top