Kako se trenutno osećate?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1VWrla5T0TM]YouTube - Destruction - Mad Butcher ( The Mad Butcher music video )[/ame]
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Najgore se osjecam kada mi ponestane razumjevanja,kada neko koga volim predje prag moje tolerancije....
E tako mi je sad...:vorred:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Najgore se osjecam kada mi ponestane razumjevanja,kada neko koga volim predje prag moje tolerancije....
E tako mi je sad...:vorred:

U takvim trenucima ne pomaze mnogo da oplakujes sebe. Tako samo sebi jos vise pogorsavas. S druge strane, ako tu osobu mnogo volis, pokusaj da prag tolerancije malo podignes, da je saslusas i razumes. Probaj da pricom pronadjes najblizi put do uzajamnog razumevanja. Sto se vise budes zatvarala u sebe a mislila o tome, bice ti samo gore
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
U takvim trenucima ne pomaze mnogo da oplakujes sebe. Tako samo sebi jos vise pogorsavas. S druge strane, ako tu osobu mnogo volis, pokusaj da prag tolerancije malo podignes, da je saslusas i razumes. Probaj da pricom pronadjes najblizi put do uzajamnog razumevanja. Sto se vise budes zatvarala u sebe a mislila o tome, bice ti samo gore

Hvala ti Bleki puno:air_kiss:
Ti si dusa ljubim te najvise:air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss::air_kiss:
U pravu si,hvala:air_kiss:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
sreca da imam prijateljicu da me izvuce iz bedaka....hvala ti srculence..sad mi je mnogo bolje..:)
 
Natrag
Top