Kako se hraniti?

Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
4fvfcja.gif
,aj prijatno :)
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Jok brate...sestra napravila ćevape u tiganju,baš kako valja,skoro kao sa roštilja....Nabio 2 komada u jednu veknicu hleba i natrpao senfa za puk vojske,malo salate od paradajza...i tako puta 2 plus zmija hladan sok od jabuke...nećemo reklamirati proizvođača...sad mi je super...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Sta vi sve jedete, mada ja mislim da je sve stvar navike, po ovim vrucinama nije bas pametno jest toliko meso :dntknw:... Ujutro pahuljice, musli (nebitno koje), rucak neko povrce eventualno jogurt, vecera bilo koje voce i to je to, nisam gladan i to mi je taman, iskreno;)... E sada posto idem u teretanu, ujutru takodje wey-protein kao i posle treninga i vitmini... to je to u sustini... yes3
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Zivim brzo a hranim se lako.


Paradaiz, krastavac,paprika,crni luk i sir. Dovoljno za mene. Meso izbegavam da jedem u letnjem periodu, mada inace nisam neki mesozder.
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
U letnjem periodu mi najvise prijaju salate i voce, tako da to najcesce jedem. Mada kad

malo zahladi ne odbijam i neko parce mesa sa rostilja....;)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Evo. poslusah mnoge koji su dali savete za laku hranu preko leta ....

Jutros sam samo popio jogurt, za rucak sam pojeo malo sira, slanine i malo hleba i crnog luka i evo sad mi je toliko muka da je to neizdrzivo ... Creva mi krce ko da imam vukove u stomaku ... A kako li ce da bude do kraja dana to samo Bog zna ....
 
Natrag
Top