Kako registrovati Windows 10 Pro?

Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
EDIT: Obrisao sam vlastiti post jer sam se dopisivao sam sa sobom. Vrucina je kriva za moju glupost.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ne znam za vas ali i ja imam dosta problema sa 10-kom. Nema drajvera i pored celog insajder programa, sistem zna da zabode, sto rece neko ima dosta pozadinskih procesa. Sistem je dobar, brz ali treba jos malo da se ispegla. Sacekacu jos neki dan pa ako ne nadjem drajvere nema mi druge nego da se vratim na 7-icu. Sto se tice kljuca ja sam koristio ovaj W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX i posle MS Toolkit 2.5.3.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
U pitanju je laptop hp pavilion g6 2220sm. Imam radeon hd 767om I intel hd grphics (hd 2000), ma to je u redu, to sam nasao. Nema drajvera na hp sajtu za moj model.

Ne razumijem zašto bi zabadao sistem. Nije to stari laptop pa da zabada. Ako postoje drajveri za Win 8.1 tal laptop treba da radi savršeno sa Win 10, naravno, predispozicija je da mora hardver biti ispravan.

Picture1.png
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Ne razumijem zašto bi zabadao sistem. Nije to stari laptop pa da zabada. Ako postoje drajveri za Win 8.1 tal laptop treba da radi savršeno sa Win 10, naravno, predispozicija je da mora hardver biti ispravan.

Pogledajte prilog 77119
Lose sam se izrazio, pojavi se neki bug ponekad npr. zastoj od 2-3 sek, ukoci se edge browser. Radi on lepo sa win 10 samo ovo sto sam sad napisao se javi ponekad.

Lose sam se izrazio, pojavi se neki bug ponekad npr. zastoj od 2-3 sek, ukoci se edge browser. Radi on lepo sa win 10 samo ovo sto sam sad napisao se javi ponekad.
I cudno mi je da nema drajvera za win 10 na zvanicnom sajtu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top