Kako proučavati Sveto Pismo, i zašto

Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Uprkos svemu, komunisti nisu pesimisti. Budućnost (čitaj pravda i jednakost među ljudima) je na njihovoj strani!
Šta više, i ovi današnji Hrišćani, ako bi slijedili Isusovu izvornu poruku, trebali bi se svi učlaniti u komunističku partiju!:D

ne moj mi o komunistima molim te, niti o njima niti o samozvanoj demokratijji, nevalja to nista
znas kako kazu? Prirodi je trebalo milion godina da od majmuna stvori coveka, a komunizmu pedeset godina da od coveka napravi majmuna :D

@spedy nije on urednik on je upravnik a ovo je zatvor :D ne znam kako to nisi video axaxaxaxaxa
 
Član
Učlanjen(a)
15.01.2013
Poruka
555
Ahahahahahahhaaaaa, pošpricao sam si sav monitor prasnuvši u smeh kad pročitah ovo, citiram:"ne gospodine uredniče, objasniču vam", završen citat, tamo na postu #18. Ovo zaslužuje da se citira barem jednom pa makar dobio opomenu od "Če Gevare". Spidi će da objasni "gospodinu uredniku" nešto hahahahahahahahahah. Meni je ovo večeras najbolji Spidijev biser.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
ne moj mi o komunistima molim te, niti o njima niti o samozvanoj demokratijji, nevalja to nista
znas kako kazu? Prirodi je trebalo milion godina da od majmuna stvori coveka, a komunizmu pedeset godina da od coveka napravi majmuna :D
Spamujemo, ali nećemo puno...
Uvijek brzaš. Razmisli malo. Ko je od tebe napravio većeg majmuna komunisti, ili ova vajna demokratija?
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Spamujemo, ali nećemo puno...
Uvijek brzaš. Razmisli malo. Ko je od tebe napravio većeg majmuna komunisti, ili ova vajna demokratija?
pa cek ti valjda znas da se ja ne pokoravam nikome :) ja nisam niti komunista niti demokrata, tako da od mene ne mogu da prave nista, ali jedno je sigurno, reci mi jednu zemlju komunisticku gde narod zivi lepo, ja mislim da ta zemlja ne postoji toliko o komunizmu
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
pa cek ti valjda znas da se ja ne pokoravam nikome :) ja nisam niti komunista niti demokrata, tako da od mene ne mogu da prave nista, ali jedno je sigurno, reci mi jednu zemlju komunisticku gde narod zivi lepo, ja mislim da ta zemlja ne postoji toliko o komunizmu
Sve skandinavske zemlje su u suštini komunističke, samo se tako oficijelno ne zovu. Čini se da ti o modernom komunizmu malo znaš, a i to što znaš je više predrasuda nego znanje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
Sve skandinavske zemlje su u suštini komunističke, samo se tako oficijelno ne zovu. Čini se da ti o modernom komunizmu malo znaš, a i to što znaš je više predrasuda nego znanje.

nemoj mi to o sustini, sta sad kao imamo i novi komunizam? to ne moze da bude nikad komunizam to moze da bude neka mesavina ko zna cega sve, pa jugoslavija nije bila klasicna komunisticka drzava i po meni ona verzija (kako god da se zvala) samo malo vise slobode da ima je najbolja za narod
to ako su skandinavci uzeli neke stvari iz komunizma ne cini ih komunistickom drzavom, ali nazalost ovaj svet postaje polako onaj pravi komunisticki, gde vise neces smeti da pisnes samo sto se tako oficijalno nece zvati
 
Natrag
Top