kako pronaci drajvere za zvuk

Učlanjen(a)
27.04.2011
Poruka
1
molim vas kako da nadjem drajvere za zvuk ne poznajem racunare tek se ucim;);)
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
Posto vidim da ne znas koja ti je audio kartica itd i necu s time da te zamaram.Nego evo ti program koji ce ti naci sve tvoje hardvere i za njih drivere.Samo ga instalisi i pokreni i idi na opciju driver skener i dalje ces se snaci.
Kod:
http://www.fileserve.com/file/rwjbgZu
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
evo ti kako ces bez ikakvog programa pronaci:eek:des u device manager,on ti je desni klick "my Computer",onda vidis upitnik pored zvucne onda ides na "propertis" te zvucne,i onda pod "driver details" sto pise to upises na google i veoma brzo ces naci i koja je zvucna i koji ti driver treba.
POZZ
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
ili, lepo otvori stranicu kućišta i ime proizvođača i oznaku matične ploče prepiši u google i skini potrebne drajvere. :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ja sam skinula ovaj program Driver Genius ,instalirala i sve to sto je potrebno....Aliii,on nadje potrebne drajvere i stoji sa njima u nepomicnom procesu downloading....0 %, 0 bytes....

Ako nemas skini utorent program instaliraj ga!
Zatim sa torrenta skini aida 64 program sa kljucem instaliras pomocu njega mozes videti
sve informcije u vezi kompa!

otvori aidu zatim ides na opciju

Capture.jpg

pa zatim opet na

Capture.PNG

iskopras ovo u pretrazivac ime tvoje maticne ploce!

Capture.jpg

na kraju imena maticne ploce samo dodas drivers u pretrzivacu!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Ja mislim da je driver solution pack 12.0 sposoban da nadje vecinu poznatih drivera.
 
Natrag
Top