kako promeniti sistem na telefonu

Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
jel neko zna kako se moze promentiti sistem na mobilnom i kako...ako ima nekog ko zna zamolio bi ga da mi obijasni postupak i sta mi je potrebno od programa....hvala unapred
 
Učlanjen(a)
03.11.2010
Poruka
24
mozes da uradis hard reset ili da updatujes fon...ili ako zelis da uradis kako treba preko jaf programa ali to ti je malo zajebano mozes da sjebes fon....ne mozes da stavljas drugi softwer u telefon ako nije za njega mozes da sjebes fon....ako ti baguje il tako to idi hard reset i update software...:)
 
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
imam nokiu n73me i da baguje se strasno....ali i kad ga resetujem ne poboljsa se nesto puno..a u servisu kazu da treba da se menja sistem i da to kosta oko 30-40e a po mojoj proceni ja kad zamenim taj sistem,ako pokusam da ga prodam necu moci da izvucem toliko.......zato me intresuje da li neko zna kako se to radi pa da nemoram da placam....inace hvala vam i za ove informacije
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Ne znam odakle si ali mislim da je 30-40 eura previse za upis softvera u N73
 
Učlanjen(a)
18.12.2010
Poruka
52
U vrscu traze toliko...inace planiram taj fon da prodam a ne bi nekog da zajebem...posto se stvarno baguje...pa ako moze neko da mi pomogne neka me kontaktira...Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
23
ja imam n-73 i skoro sam mu ubacio noviji softwer...sve što je potrebno je usb kabal..dobra internet konekcija i instaliran program u racunaru Nokia Software Updater koji mozeš skinuti sa nokijinog sajta!!! kad pokreneš taj program bice ti sve objašnjeno šta i kako treba da radiš a....nije teško!!pozzzzz
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
96
Sve to jeste tako ali u idealnim uslovima :( To cesto krene u nekom drugom pravcu i onda moraš datoi 40-tak eura da se to rijesi ako se uopste da rijesiti. Ne savjetujem flesanje NOKIA bez RPL bekapa
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
23
celokupni bekap telefona se radi preko nokia pc-suite, a ceo postupak ubacivanja novog softvera preko programa ,,nokia software updater,, i to u tri koraka!! bitno je samo pridrzavati se upustva prilikom te radnje a to je...napunjena baterija, aparat u online rezimu sa ubacenom sim karticom, profil na general i na kraju nikako ne isključivati usb kabal sa aparata dok se ceo proces ne završi a to je nekih 15-20 minuta!! nadam se da sam bio...jasan!
 
Natrag
Top