kako "preziwljawate" pubertet?! :)

Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
zanima me kako swi wi "preziwljawate" pubertet,a oni koji su ga wec "preziweli"-kako ste to uspeli?! :):???::dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Pa tesko,mozes da zamislis kad dekcko u jednom periodu puberteta nema curu neko duze vreme,da ne ulazim u detalje,ali nije lako,ja na kraju i propusio,sta ces...
 
Član
Učlanjen(a)
13.07.2009
Poruka
339
Što bi rekli mani se tog "emo" fazona i svega što ide uz to (ja sam neshvaćen ,mene niko ne razume ,usamljen sam itd.) i verovatno ćeš lakše da ga "preživiš"

ps: Dokle više sa tim W umesto V i ostalog sr...a
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Što bi rekli mani se tog "emo" fazona i svega što ide uz to (ja sam neshvaćen ,mene niko ne razume ,usamljen sam itd.) i verovatno ćeš lakše da ga "preživiš"

ps: Dokle više sa tim W umesto V i ostalog sr...a

U pravu si za ova slova,meni je to nekako balavo,ne znam koliko cura ima godina,ali stvarno...
 
Član
Učlanjen(a)
08.02.2010
Poruka
56
ok ljudi,ae prestacu sa tim slovima!a srgopfc,emo uopste nije to sto mislis...ja nisam usamljena i neshvacena....ima onih koji me ne razumeju,al te ko sisa...;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Preživećeš, kao i svi mi. Zavisi i u kakvom si društvu i čime se baviš, u koju školu ideš, i od mnogo toga. Neko ga pregura teže, neko lakše, ali sve je to normalno i tako treba. Nećeš ni osetiti kad prođe.
I hvala ti što više ne koristiš ona slova, to toliko ruži sliku o tebi da ni sama nisi svesna. :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kako sam preživeo? Bez struje, para, devojke, vizije šta dalje, osmeha, druženja, putovanja, ideje, nade, svega...
Pričam o svom pubertetu, i '92,'93,94...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Pubertet ipak prodje,to ti je za utehu.
Upis u srednju skolu,donekle te povezuje sa ljudima slicnih interesovanja,pa je veca verovatnoca da ces pronaci slicnu dusu.Kad neko razume kroz sta prolazis,tada se osecas bolje.Koliko god ne verovala da te bliznji vole,jer ti brane neke stvari,znaj da nije tako.Ti vrlo zrelo razmisljas i sigurna sam da ces prolazak kroz pub.lakse proci od mnogih tvojih vrsnjaka.
Imaj poverenje u sebe!
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
meni je isto,kako mi je bilo tada,tako mi je i sada...ne vidim neku razliku,mozda nisam ni izasao iz puberteta,a mozda nisam ni ulazio :p
od kad izmislise taj pubertet,deca poludese :)
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Pa dobro devojka je nova ovde, sta ima veze ... a ta slova meni je svejedno kako ko pise. Glavno da se mi razumemo a preko kojeg pisma to nije bitno :)
 
Natrag
Top