kako povecati broj views-a na youtube ??? jel ima neka fora ???

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
47
Imam pitanje za vas hakere,krakere,madafakere koji u slobodno vreme "orgijate" sa racunarima, programima itd....
o cemu se radi:ima jedna nagradna igra u kojoj sam ucestvovao pre par meseci (naravno izgubio) ali sledece godine bice jos jedna ista, pa reko da se pripremim na vreme :)
sta mi treba-treba mi da napravim video klip i da ga okacim na jutjub i da moj klip ima najvise gledanja od svih koji ucestvuju u toj nagradnoj igri. meni nije problem da napravim video i da ga okacim ali da nabacim ta gledanja-views-e teshko.
u toj nagradnoj igri je ucestvovalo nas desetak ako ne i manje i pobednik je za 3-4 meseca skupio oko 20-ak hiljada. Pa moje pitanje glasi jel ima neka fora da se nabudze ta gledanja na neku "hakersku" foru ili bilo koju drugu? ono sto je meni sumnjivo jeste to da lik koji je uzeo nagradu se ukljucio u "TRKU PACOVA" 15-ak dana pre kraja takmicenja i bukvalno oduvao sve nas. a ono sto u meni najvise izaziva sumnju u to da ta neka fora ipak postoji jeste to da je lik neki KINEZ,JAPANAC sta li je i izvalio sam da ubija kolko se razume u racunare,tehniku i sve te gedzet fazone. :)
e sad ako mi neko pomogne da uradim to isto za sledecu godinu i ako uzmem prize ja sam spreman debelo ponavljam DEBELO da ga castim :yea: (u evrima naravno)
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
448
a ti ga okaci ovde i za dan ces dobiti preko 1000 viewsa....pa cemo mi sa foruma deliti linkice svojim prijateljima i nema da brines ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Nema tu nikakva fora. Ko što kaže Pimp017 baci ga ovdje pa ako nečemu valja mi ćemo reći svojim frendovima i to se tako šiti.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruka
3
Fora ima sigurno. Ništa nije savršeno. Imaš dosta programa sa kojima možeš da presretneš zahteve ka i sa servera i edituješ informacije.
Imam neke instalirane na XP-u, a trenutno sam na sedmici pa me mrzi da probavam, ali ako ti baš bude frka javi pa ću probati ovih dana.
Jedino što sam ovako provalio jeste da kada ti odes na link svog videa povećava se "views", udariš par puta F5 ili refresh, možda neće odma da prikaže ali u drugom tab-u
edituješ taj svoj video i uradiš neku malu promenu u opisu ili nazivu (dodaš slovo, zarez...), zatim se opet vratiš na tab sa videom, opališ F5 i poveća se "views".
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
47
Nele-pa znas kako,guglao sam malo da vidim kako da povecam viewse i sve zivo sam probao i znam sigurno za to da kad ti kliknes na svoj video on tebi upise views ali to je "fake" views koji samo tebi pise na ekranu ali ti views-i se ne racunaju.Bila je ranije fora da instaliras program "autorefresher" koji podesis npr. da ti klikce na link svakih 5 sekundi i onda si mogao da nabijes i sto hiljada ali ovi iz jutjuba se naravno dosetili toga i ubacili da samo jedan IP daje jedan view.E sad nesto sam cuo za neke IP-proxy servere koji ti nabilduju viewse ali valjda i oni imaju tacno odredjeno vreme na kolko ti bilduju viewse pa su se ovi iz jutjuba dosetili i toga pa mora da postoji razlicito vreme izmedju gledanja. npr ako se viewsi stalno ponavljaju na svakih 6 sekundi jutjub to izvali i ne upise ti viewse. msm ne znam ni ja nisam pametan pa zato pitam : )
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Reklamiraj se malo. To ti je najjednostavnije rijesenje. :dtyste:
 
Natrag
Top