kako poslati torent ili datoteku preko g-maila?

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kako da pošaljem datoteku ili torent preko g. maila? Probao sam već nekoliko puta i uvijek dobijem odgovor da g-mail zbog svoje sigurnosti ne dopušta slanje izvršnih datoteka. Pomoč!!!!
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
koliko ja znam torrent nije exe datoteka. i zapakuj tu exe datoteku u rar pa ce je poslati. sad sam probao i napisao mi je da je poruka poslana.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Kako da pošaljem datoteku ili torent preko g. maila? Probao sam već nekoliko puta i uvijek dobijem odgovor da g-mail zbog svoje sigurnosti ne dopušta slanje izvršnih datoteka. Pomoč!!!!

Probaj otvori yahoo nalog,meni je uspevalo nesto da posaljem sto preko gmaila nisam uspevala.
I,da.Torent moze biti,ali i ne mora,exe fajl,zavisi sta se "skida"...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
sta god da skidas torrent nije exe fajl. kad downloadujes torrent sa trakera nemozes ga instalirati ilinesto slicno da neduzim. nego ubaciti u u torrent,bit lord , bit comet i dr. na dalje skidanje ,isto kao rapidsharelink u jdownloader , idm ,cryptload isl.

on se jednostavno zove torrent fajl. kapiš
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
sta god da skidas torrent nije exe fajl.

Torent,kao instalacioni program,jeste exe fajl.
Sad,ne znam sta on salje,instalacioni program ili samo link ("smernicu") ka onome sto hoce da "skida",sto,opet,moze biti exe ili ne,zavisi sta se "skida"/salje.Ako je neki program u pitanju,u aplikaciji mora postojati exe fajl te ce ga kao takvog gmail i prepoznati.
 
Član
Učlanjen(a)
12.05.2010
Poruka
3
Gmail ne dozvoljava slanje arhiva, narocito sifrovanih, ni izvrsnih fajlova. Tako je bar bilo ranije, koliko znam.
 
Natrag
Top