Kako odkriti wifi lozinku ako je pc vec povezan na istu mrezu?

Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Drugari, imam racunar koji je povezan na wifi kako mogu iz kontrol panela ili kako vec da nadjem koja je sifra odkucana za povezivanje istog. Pritom posto je poslovan pc u pitanju nemogu da instaliram neke programe ili da prisustvujem admin panelu preko pretrazivaca, inace windows xp sistem. Pozz
 
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
481
XP je problem u ovom slucaju. Niti je ista lakse na windowsima posle XP-a niti teze na XP-u. Postoji vise alata kojima mozes pristupiti passwordu u specificnom obliku. Mozes upotrebiti ovo na primer:

https://www.magicaljellybean.com/wifi-password-revealer/

i otkrice ti lozinku kao 64 HEX simbola. Njih mozes normalno koristiti kao postojecu lozinku (da se nakacis na mrezu)ali lozinku neces videti u "razumljivom" obliku u kom je prvobitno unesena. To ti doduse nije ni neophodno kada imas ovu HEX verziju.

Obrati paznju prilikom instalacije da odcekiras usputno instaliranje par gluposti.

Nisam razumeo najbolje da li imas admin nalog ili ne.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
351e29y.jpg

34hh0zq.jpg
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
XP je problem u ovom slucaju. Niti je ista lakse na windowsima posle XP-a niti teze na XP-u. Postoji vise alata kojima mozes pristupiti passwordu u specificnom obliku. Mozes upotrebiti ovo na primer:

https://www.magicaljellybean.com/wifi-password-revealer/

i otkrice ti lozinku kao 64 HEX simbola. Njih mozes normalno koristiti kao postojecu lozinku (da se nakacis na mrezu)ali lozinku neces videti u "razumljivom" obliku u kom je prvobitno unesena. To ti doduse nije ni neophodno kada imas ovu HEX verziju.

Obrati paznju prilikom instalacije da odcekiras usputno instaliranje par gluposti.

Nisam razumeo najbolje da li imas admin nalog ili ne.

Evo meni ovo izbaci

krEkXhK.jpg


Kada pokušam da udjem preko fona da se nakačim na svoj wifi kaže mi da mrežna lozinka nije tačna. Pitam moje provajdere kažu da nisu menjali lozinku ali nzm što neće a siguran sam da kucam pravu lozinku ..
 
Učlanjen(a)
29.01.2012
Poruka
594
Snašao sam se nekako. Ko nezna ovako, otvorite cmd i kucate ipconfig i onda pronađete default geteway adresu i ukucate u Chromeu i izbacice vam vaš modem iliti ruter, posle idete na wireless i valjda ćete se snaći za dalje :tease:
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
Sacekaj do prvog problema koji napravis pa budes morao objasniti administrator mreze zasto si sta radio a potom vjerovatno I direktoru preduzeca.Jednostavno nemas ovlastenja za odredjene radnje na kompjuteru I pristupanje netu I sl.Jednostavno zagorcavas zivot adminu.
 
Natrag
Top