Kako od web kamere napraviti infracrvenu kameru

Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
21
pa, znam da je za video nadzor, i pitanje je :kako da je povezem na računar ?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Kako ti covek kaze idi u radnju gde si to kupo i kazi da ti trba za povezivanje za komp i dace ti sta treba.Neke stvari ne mogu da se naprave bez odredjenih delova.
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
21
Kako ti covek kaze idi u radnju gde si to kupo i kazi da ti trba za povezivanje za komp i dace ti sta treba.Neke stvari ne mogu da se naprave bez odredjenih delova.

"hvala vam, otvorili ste mi oči " - a sad pitanje za nekog ko ima iskustva u ovom, i ko mozda zna odgovor na moje pitanje :
da li ova kamera (za video nadzor ) može da se poveže na računar i kako ? a, da - kamera je polovna ( što se i iz priloženih slika i vidi - nadam se, mada to i nije bitno )
hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2011
Poruka
21
Evo kako izgleda kamera :

cjghg1104x509tdfv99.jpg

o7slzvenozeiw08aquk.jpg

A kako da je povežem na usb ? Ovako sa činčom mogu samo da je koristim na tv-u .

Da li je ovo , prava stvar za moj problem :
t0rhoi1q8o0zirhwchbl.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Posto si iz Beograda a ja ne,mogu ti reci da to ima u svakoj prodavnici i servisima za komjutere i koja ti je najbliza tu potrazi.
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.453
t0rhoi1q8o0zirhwchbl.jpg


Ja sam na Novom Beogradu obisao sve radnje za koje znam da drze opremu i nigde nisam nasao easy cap.
Bio i u specijalizovanim nekim radnjama i probao preko njih da narucim medjutim nije uspelo.
Par ljudi me je uputilo da ima u Balkanskoj u malom trznom centru na 2 spratu lik koji to drzi i da ima sve moguce specijalizovane kablove za povezivnje.
Kanibal je ovde kod nas najpoznatiji , pricao sa gazdom medjutim nece da uvozi nezanima ga ,kad sam vec kod Kanibala imaju skoro sve ali ubijaju sa cenom ,nekad su bili povoljni i iz cele Srbije su ljudi narucivali ,medjutim sad bukvalno izuvaju sa cenama.
Ako neko negde zna da ima u prodaji easy cap,neka napise ovde u ovoj temi...

Ima 3-4 vrste u svetu kosta od 8 do 10€ (kod nas nenadjoh nijednu ,svi kazu bilo ranije sad nema) i uglavnom se dobija i disk sa programom ...
Ima ovaj kao na slici gore,ima sa 4 ulaza za video(mogu 4 kamere da se prikljuce,tu se dobije i disk sa programom za video nadzor)

Ima da se naruci...
http://www.kupujemprodajem.com/sear...&data[keywords]=easy+cap&submit[search]=Traži


easy_cap_video.jpg

EasyCAP-4-Channel-USB-DVR_slika_O_5985517.jpg


UPCSF005100_01_L.jpg


201012252204225723_123415471.jpg

easycap-usb-vhs-to-dvd-converter-video-converter.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
zokizz,ako ne mozes da nadjes nigse kod tebe,registruj se na sajt "Kupujem Prodajem",ima sta god hoces i polovnih i novih stvari,Salju ljudi na kucnu adresu Sity Expresom.
 
Natrag
Top