Kako obostrano odštampati veliki broj word fajlova

Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
82
Prethodnih dana se bavim obostarnim štampanjem velikog broja word fajlova (preko 100 fajlova).
Fajlove otvram u Word 2010 i kada hoću da mi fajl bude odštampan obostrano kliknem
Q4IuonL.png


Naime, pošto moram da odštampam veliki broj fajlova i kako bih ekonomisao sa vremenom molim Vas da mi predložite kako da naredim kompjuteru da mi štampač obostrano odštampa veći broj word fajlova.

Naime, otkrio sam da je moguće odštampati veći broj falova njihovim selektovanjem te desnim klikom miša i pritiskom na "Print" ali onda mi stranice word fajla budu odštampani jednostrano (što ne žeim)

6gedtWd.png


Molim Vas da mi predložite kako da naredim kompjuteru da mi štampač obostrano odštampa veći broj word fajlova.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Bojim se da ovom tvom printeru nije to moguce.Nego,moras sedeti kod njega i okretati papir sam.Mozes podesiti za vise stranica da stampas odjednom,ali obostrano tesko.
 
Učlanjen(a)
02.10.2016
Poruka
18
Čekiraj zaokruženu opciju i imaćeš dvostranu štampu fajlova...naravno ako štampač to podržava!

upload_2017-2-26_21-26-5.png
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
Sa printerom koji nema mogućnost obostrane štampe ne možeš ekonomisati sa vremenom, jedino ušteda na papiru. Zadaš mu da štampa strane 1-3-5-7... kad odštampa prevrneš papir i onda udri po parnim stranicama :D
 
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
112
U pravu je torpedo moraš imati printer sa opcijom štampanja obje strane
 
Natrag
Top