Kako nazvati knjigu?

Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
2
hm...imam problem. Privodim knjigu kraju a i dalje ne znam kako da je nazovem. Ako ste zainteresovani za pomoć, i ako je ovoj temi mjesto ovdje rekao bih vam nešto o njoj...hvala unaprijed :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ako ti je baš zapelo...opiši malo knjigu i po mogućstvu daj neko kraći odlomak yes3
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
2
Hm ovako....govori i grupi tinejdžera koji prolaze kroz pubertet(osmi razred-završavaju osnovnu školu). Glavni lik ispituje svoje vrijednosti koje posjeduje kao ličnost(iako još uvijek nije u potpunosti formiran), dok ostali oko njega, i ako izgleda da vode savršene živote imaju čak i veće probleme. U prvih deset poglavlja on pokušava da uradi što više dobrih djela ali ga na kraju njegovo društvo odbaci.
U drugih deset poglavlja on postaje član najpopularnijeg društva u školi i tada njegov moral stvarno tone jer biti popularan sa ostatkom društva znači prekšiti pravila(sve vrste pravila).
Pri kraju se miri sa sVojim starim društvom i nekako ih svE sklopi jer imaju zajednički cIlj a to je da upaDnu u školu i izmijene rezultate testova koji imaju presudni značaj njihovo dAlje školoVanje.
Mijenjaju rEzultate i knjiga se završava.
Naravno svaki zapleT je detaljniji(knjiga ima oko 400str).
Knjiga je komedija(da, malo teško za povjeRovati=),drama, tinejdž....:)
Sve u sVemu vesela je i nudi po neku poku(to mi je najvažnija stvaR, dA se svako prOnađe u nekom od likova)...:)
??????????????????????????????????????????????????????

Dodato posle 5 Sati 9 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

BIlo ko? :)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top