Kako napraviti viruse (screen Tutorijal)

Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Posto postoji mnogo virusa i nacina kako se oni prave pocecemo od onih najjednostavnijih pa do onih malo tezih.


KAKO NAPRAVITI VIRUS KOJI VAM ISKLJUCIJE RACUNAR ZA ODREDJENO VREME:

1.Otvorite "notepad"
2.Ukucajte sledeci tekst :

shutdown -s -t 30 -c "lol" (Umesto "lol" mozete ukucati bilo koji tekst koji zelite da vam se pokaze kada se virus aktivira.)

virus.png



3.Kliknite na "file" u gonjem levom uglu, a zatim na "save as"
4.Izaberite da datoteku sacuvate na dekstop pod imenom naprimer "Google Chrome.bat" (Mozete ukucati bilo sta, nemorate Google Chrome ali na kraju mora da bude .bat)



5.Sada bi ikonica trebala da izgleda ovako:

icona-od-virusa.png


6.Kada kliknete na iconicu izacicevam ovako:

nenadwolf.png



Bice jos tutorijala za pravljenje virusa, a i u nekoliko prestojacih tutorijala u ovoj temu pokazacu kako da osoba koja naseda na ovaj virus bude 100% sigurna da nije nikakav virus.


NAPOMENA: Ja sam napravio ovaj Tutorijal i ovo ne postoji nigde samo na ovom forumu.








 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Ovo nije virus ovo je samo batch komanda koja gasi komp u roku od 30 sekundi.Da si stavio manje brze ba ga restartovo.Mislim da se moze sprijeciti upisivanjm shutdown -a u run-u ili tako nesto_Ovo se strucno zove fake virus :) .
 
Član
Učlanjen(a)
18.03.2010
Poruka
19
Ti izmislio, ne zasmejavaj. ovo možeš naći bilo gde. Ali je dobra fora.
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Covjek je rekao da je on napravio ovaj tut. sto neznaci da nepostoje slicni po netu.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Ja nisam rekao da sam ja ovo izmislio, vec sam rekao da sam ja napravio ovaj tut i da sam ga postavio samo na ovaj forum...
Ovakav isti tut sa ovakvim slikama i tekstom ne postoji zato sto sam ga ja pravio...
 
Natrag
Top