Kako napraviti dete?

Član
Učlanjen(a)
23.05.2011
Poruka
3
Dobar dan, ja se izvinjavam sto sam zapoceo ovu temu, obrisete je nakon sto mi odgovrite na pitanje.

Malo mi je glupo ali zelim da znam.
Kako napraviti dete? Da li je dovoljan samo "dodir" penisa
i vagine ili mora da se "svrsi" u vaginu? Ne razumem. :dntknw: Zaista me je sramota ali ne znam kako drugacije da vas pitam...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Dobar dan, ja se izvinjavam sto sam zapoceo ovu temu, obrisete je nakon sto mi odgovrite na pitanje.

Malo mi je glupo ali zelim da znam.
Kako napraviti dete? Da li je dovoljan samo "dodir" penisa
i vagine ili mora da se "svrsi" u vaginu? Ne razumem. :dntknw: Zaista me je sramota ali ne znam kako drugacije da vas pitam...

Prvo kazi koliko imas godina. Onda, dalje, sve po redu yes3
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Dobar dan, ja se izvinjavam sto sam zapoceo ovu temu, obrisete je nakon sto mi odgovrite na pitanje.

Malo mi je glupo ali zelim da znam.
Kako napraviti dete? Da li je dovoljan samo "dodir" penisa
i vagine ili mora da se "svrsi" u vaginu? Ne razumem. :dntknw: Zaista me je sramota ali ne znam kako drugacije da vas pitam...

Deca se ne prave! Njih donose rode! Evo pogledaj:


Ako ovo citas pre polaska u skolu - pazi kako prelazis ulicu i ne zaboravi uzinu! Ako citas posle skole - uradi domaci zadatak,pa onda sedi za komp! :lol:
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
23.05.2011
Poruka
3
Pise lepo "sve sto ste zeleli da znate a niste smeli da pitate"
Zelim da znam, zato vas molim da mi odgovorite.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Da bi nešto "rodilo", moraš nešto da "poseješ"! Znači, da, moraš da "obaviš radnju unutra". I naravno, začeće ne mora da se desi sigurno (često treba dosta puta), ali, UVEK se desi kad ne želiš... :(
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Mani se prijatelju babskih priča,kakve rode...Ako ne(znaš) da ti kažem...Decu donosi ševa!:D

Ma kakve bre ševe... kukavice i ševe donose djecu jedino muškarcima rogonjama, a pošto su žene uglavnom poštene, to je vrlo mali broj. Vuk je u pravu, rode donose djecu. I poštari ponekad.yes3
 
Natrag
Top