kako naci moj telefon?!

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
preko imei broja sa operaterom ako ga je neko našao. ako nije u ničijim rukama onda teško. samo gps može preciznije da ga nađe da telefon kroz neki program pošalje koordinate na email ili sms poruku. ako nisi imao neki takav program instaliran onda ništa.
 
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
13
Jel si pronasao telefon?
Na Google Play postoji opcija za pronalazenje telefona u vidu zvona kao i u vidu lociranja preko GPS, ako imas nalog preko istog..
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Nije da zelim da ova tema ode u off ali smatram da je sumanuto da neko veruje da ce naci telefon, ako ga je neko pronashao prvo shto je uradio to je verovatno Factory Reset, tako da mislim da je suvishno dalje pisati na ovu temu
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Nije da zelim da ova tema ode u off ali smatram da je sumanuto da neko veruje da ce naci telefon, ako ga je neko pronashao prvo shto je uradio to je verovatno Factory Reset, tako da mislim da je suvishno dalje pisati na ovu temu

Ova tema treba da ode u off. Vec je napisano - ako nemas nekoga (vezu) u policiji zaboravi na telefon. A Factory Reset nema nikakve veze sa trazenjem ili pronalazenjem telefona, dovoljno je da je telefon ukljucen i pronalaze ga ako hoce.
 
Učlanjen(a)
24.07.2010
Poruka
6.013
Ovo preko google play-a je okej ali da bi telefon mogao da zvoni i da bude pronađena lokacija, mora da bude povezan na internet i da je ukljucen gps...
 
Natrag
Top