Kako na vas deluje vaše okruženje?

Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
Zanima me kako na vas deluje vaše okruženje?
Da li utiču na vašu psihu, ponašanje, raspoloženje tj da li utiču na vašu kompletnu ličnost?

Da, bar kad sam ja u pitanju.
Kakav je slučaj sa vama.

Voleo bi da bar neko ostavi odgovor jer će mi svaki odgovor biti veoma dragocen. Svaki odgovor na ovu temu dobija pohvalu.

Unapred hvala svima.

Molim moderatore da ovu temu ne prebacuje u spam, jer ovo nije spam tema.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Zanima me kako na vas deluje vaše okruženje?
Da li utiču na vašu psihu, ponašanje, raspoloženje tj da li utiču na vašu kompletnu ličnost?
Na mene moje ''okruženje'' ne deluje...Svoja sam...Sredina u kojoj radim je potpuno drugačija od mene...Nisam im se ni previše prilagodila, niti sam želela njih sebi da prilagodim...Fino balansiram, što bi se reklo ''plivam''...Svaki ''talas'', lako podnosim...

Na sredinu u kojoj živim, tek ne obraćam pažnju...Iskreno, ne doživljavam nikakvu neprijatsnot, niti je ja nekome priređujem...Na priče sa strane ne obraćam pažnju, i ne čujem ih...

Svako jutro idem na posao uz ''pesmu''. Znači spremim se za posao, ''upalim'' auto, odvrnem muziku na ''glasno'' i tako započinjem svaki dan...Jedino se može ponekad desiti da me neka stranka ili kolega, malo pomere iz ''ravnoteže''...Dešava se...ali to traje veoma kratko...

Obzirom na razne teške životne situacije koje sam prošla, malo toga me može ''pomeriti iz ravnoteže'', ali okolina u kojoj živim i radim, ne može ni najmanje...
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Otprilike isto kao dum spiro spero :) Mene je prije nerviralo svasta i svako ali sam se utrenirala da me nista od toga ne vmoze izbaciti iz kolosijeka.To je naporan posao,ali se moze postici...

Nekada se unervozim kada vidim gdje zivim (u sasvim malom gradicu u kome se nista ne desava -.- ) ali me ljudi tu ne nerviraju vec me nervira skucenost i nedostatak setalista,parkova,kulturnih dogadjaja....Nekada se desi da se zgranem kada neko u okruzenju ispali glupost ili pocne da se ulizuje ali zaboravim odmah na to....
 
Član
Učlanjen(a)
02.08.2010
Poruka
535
7thPhoenix a ja živim u velikom gradu i veruj mi da mnogi ljudi žele da pobegnu u neki mali grad ili selo. Ali ne mogu zbog posla i obaveza.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
Deluje onoliko koliko zelim da propustim kroz sebe. Dakle, ja sam definisem kako i koliko to delovanje moze da bude.

Ne kazem da nema dana kada mi dodje da uzmem bazuku i dignem ceo kvart u vazduh ali ... Samokontrola mi ipak pomaze dosta da ostanem miran i ne uradim nista.
 
Natrag
Top