Kako muškarac treba da se ponaša prema ženi....

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Nemoj da si opak, moramo i mi nekad da se žrtvujemo, mada doćiće i naših pet minuta ;)
Šta? Načio si da negde ipak postoji inteligentni oblik života?! :lol::lol:
Ma šalim se ja samo, žene su jedna divna bića i samo treba znati kako sa njima! E u tome je i caka, kako? E vidiš, kad je neka devojka dobra prema meni (u svakom mogućem smislu) ja sam još bolji, med i mleko! Ako je neka loša, ja sam još gori, tako da sa ovom kategorijom (loših, bezobraznih, pakosnih, dvoličnih, isfoliranih...) nemam nikakav kontakt! Ne dam da me lažu, zavlače, iskorišćavaju, da se bahate i glume ludilo, jer ni ja to ne radim! Jednostavan princip: koliko daješ-toliko ti se vraća!
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Jos je jaci efekat jer je napisao muskarac...:girl_in_love:
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
ovako treba da se ponasa svaki pravi muskarac koji nije iskompleksiran i koji drzi do sebe i automacki do dame sa kojom je
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Заљубљеност је једно...љубав друго..кад све то будеш радио из љубави-онда је право smile3

Držim te kao malo vode na dlanu ali to tebi nije dovoljno, još treba da dokazujem da nisam zaljubljen nego te volim :( To tako ne ide :beee:

@Milutinz

Zbog čega takav stav? Ovde ima dosta nas koji verujemo u ljubav bez obzira kako smo do sada prolazili i to će da traje. Možda nekad budu postojala razočarenja i apatija ali u ljubav se veruje. Ti se stvorio harmoniju u kojoj ima mesta samo za crnu bez i malo bele boje. Postao si gori od Al Bandija :-|
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
67
držim te kao malo vode na dlanu ali to tebi nije dovoljno, još treba da dokazujem da nisam zaljubljen nego te volim :( to tako ne ide :beee:

време показује да ли се неко воли или је била у питању само заљубљеност, која се заснива искључиво на физичкој привлачности ;)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
време показује да ли се неко воли или је била у питању само заљубљеност, која се заснива искључиво на физичкој привлачности ;)

Vreme...dok to vreme nađe svoj put...prođe voz :dntknw:

@ Milutinz

Pratio sam više manje šta si pisao, tvoj stav-tvoja osećanja. Ne sumnjam da postoje opravdanja za takav tonalitet i harmoniju. Opet nema potrebe da prelaziš nivo inforimisanja drugih o svom životu ako sam ne smatraš da je to potrebno. S druge strane ja polazim, od mogućnosti svoje krivice pa zbog toga postoji manja mogućnost razočarenja u druge ali veća u sebe, što može biti još gore. Ali to ne znači da od starta moram da verujem u razočarenje kao neminovnost, emocije su promenljive, tonovi i boje se menjaju... baš veliki put stoji do sive slike razočarenja. Ne mora sve da bude iluzija, iznenađenja su moguća...borba traje, nekad i hiljade tragova (da, Cane) mogu postati tako mali. Neka nada traje, nema razloga da ne verujem u srećan ishod, zasad.
Ali promene mogu biti jako dinamične i nepovoljne, ne kažem vera može da izbledi. Pa ništa... ako baš to toga dođe staću pred ogledalo i rećiću: "Jeste kriv sam, jeo sam govna...baš tim rečima bez moljenja...jeo sam govna radio sam to i to jer sam bio slep pored očiju" (nije isti kontekst ali reči odgovaraju...obožavam Balkanskog špijuna)

I da samo još nešto nisam siguran. Jel ti smatraš da većina brakova dovodi do TAKVIH posledica ili jednostavno u životu možeš da naletiš na takvu osobu tj da ona naleti na tebe...i onda nema spasa ma koliko nisi naivan
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruka
67
vreme...dok to vreme nađe svoj put...prođe voz :dntknw:

ако је право - наћи ће га, ако није - неће, просто. али, слажем се да такав треба бити од самог почетка, то се не доводи у питање.:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
I treba da se slažeš a i šta bi ti falilo. Muškarac se baš trudi u korist tvoje sreće... šta ćeš bolje. Samo ne bi valjalo zloupotrebiti njegovu dobru volju jer ako se to dogodi, a on primeti, sve lako može da se okrene :bomb::dntknw:
 
Natrag
Top